Kaip apsipirkti Norfoje pigiau

nuolatines NORFA akcijosNorfa yra vienas iš populiariausių ir didžiausių prekybos tinklų Lietuvoje. Jis nebūtų toks populiarus, jei ne mažų kainų politika. Žmonės tikrai gali čia sutaupyti ir apsipirkti pigiau. Nuolatinės Norfa akcijos yra gerai žinomos ir kitų prekybos tinklų mėgėjams, tad žmonės čia sugrįžta įsigyti tam tikrų prekių.

Pateiksime keletą patarimų, kaip sutaupyti Norfoje.

  1. Įsigykite Norfa nuolaidų kortelę. Nuolatos vyksta akcijos, kuriose nuolaida suteikiama tik lojalumo kortelės turėtojams. Be to visada galima padengti dalį pirkinio sukauptais eurais bei centais. Kartais NORFA nuolaidų kortelės turėtojams nuolaidos suteikiamos ne tik šiame prekybos tinkle, bet ir partnerių parduotuvėse arba teikiant tam tikras paslaugas. Visada pasidomėkite, kur su kortele galima gauti papildomos naudos.
  2. Apsipirkinėkite „praktiškomis valandomis“. NORFA yra bene vienintelis prekybos tinklas Lietuvoje, kuris siūlo nuolaidas perkantiems tam tikromis valandomis. Paprastai „praktiškos valandos“ yra nuo 8 iki 10 ryto ir nuo 8 iki 10 vakaro. Perkant kitomis valandomis, daug nuolaidų nebetaikomos. Tokios nuolatinės nuolaidos traukia visus, kurie gali išbėgti iš darbo laisvu metu ir apsipirkti. Kodėl „praktiškos valandos“ anksti ryte ir vėlai vakare? Tai rinkodaros žingsnis, nes būtent tuo metu žmonių srautai yra mažesni, nei vidurdienį ar po 17 val. (po darbo daug kas eina apsipirkti), tad pirkėjams ir suteikiamos didesnės nuolaidos.
  3. Prenumeruokite NORFA leidinį. Tai nemokamas leidinys, kuris siunčiamas jūsų el. paštu. Tik nustatykite, kad tai saugus siuntėjas, kad neitų į SPAM aplanką. Tada nepamatysite, kokios yra savaitės ar mėnesio akcijos. Aišku, leidinį jums atneš ir į pašto dėžutę, tačiau tik mieste. Jei gyvenate provincijoje, popierinių leidinių niekas jums nenešios. Prenumeruoti elektroninį leidinį verta, nes tada matysite, kokios yra visos nuolatinės NORFA akcijos.
  4. Apsilankykite norfa.lt interneto puslapyje prieš eidami į parduotuvę. Nepatingėkite ir užsukite į interneto puslapio Akcijų skyrelį. Tada visada žinosite, kas šiuo metu parduodama pigiau ir kiek galite sutaupyti. Tai užtruks vos minutę laiko, o sutaupyti galite keletą eurų per dieną. Jūsų minutė to tikrai verta.
  5. Domėkitės lipdukų akcijomis. NORFA nuolatos organizuoja įvairias „rink lipdukus ir gauk nuolaidą“ akcijas. Jos taikomos pramoninėms, ne maisto prekėms, todėl galima įsigyti tam tikrų daiktų pigiau. Tokios akcijos paprastai organizuojamos kokybiškesniems daiktams, nes visada galima rasti ne tokios aukštos kokybės prekių ir mažesnėmis kainomis.

Visada apsilankykite ir interneto svetainėje Raskakcija.lt, kur rasite visų prekybos centrų leidinius ir akcijų informaciją – galėsite palyginti, ar iš tikrųjų Norfoje per akcijas yra pigiau…

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.