Plastikiniai VS mediniai langai

plastikiniai langaiJei atsuktumėte laiką bent jau 10 metų atgal ir pasakytumėte, kad kada nors ateis laikas, kai medis nebebus toks populiarus interjere – daugelis pamanytų, kad meluojate. Paprasčiausiai lietuviai turi labai glaudų ryšį su gamta ir daugelį metų naudojosi medienos teikiamais privalumais. Visgi, šiuo metu galima pasirinkti iš kur kas daugiau medžiagų, kurios kartais tiek savo kaina, tiek estetika pralenkia medienos gaminius. Vienas iš tokio tipo gaminių – plastikiniai langai. Anksčiau taip dominavę mediniai šuo metu yra kur kas pigesnis pasirinkimas ir tai yra labai akivaizdu, kadangi sudėti pliusai lemia, kuris variantas yra geresnis. Svarbiausia, kad susidėliotumėte pliusus ir minusus, kurie jums gali būti naudingi.

Kaina

  • Plastikiniai langai yra kur kas pigesnis pasirinkimas nei kad mediniai langai. Tie, kuriems rūpi finansai turėtų paprasčiausiai pasiskaičiuoti, kuris variantas jiems yra geresnis.
  • Šiuo metu siūlomi ir plastikiniai langai, kurių kaina yra kiek didesnė. Visgi, tikrai nelabai ženkliai ir būtent pastarieji išlieka populiaresni nei medis.

Ilgaamžiškumas

  • Būtent todėl, kad plastikas kur kas ilgiau tarnauja nei medis – šio tipo langai taip intensyviai išplito. Jeigu ir jūs siekiate, kad investicija atsipirktų ilgam – paprasčiausiai pasidomėkite tiek vienų, tiek kitų gamintojų garantijomis.

Stilistika

  • Labai ilgą laiką mediniai langai buvo pristatomi kaip pats stilistiškai geriausias pasirinkimas, kuris gali užtikrinti, kad susikursite namuose išskirtinai gražų interjerą. Visgi, plastikiniai langai taip pat stilistiškai patrauklus variantas ir labai nesunkiai gali būti įmontuojami tiek klasikiniame, tiek moderniame interjere.
  • Kuriami plastikiniai langai gali atrodyti tarsi medžio imitacija.
  • Kuriami labai pagal individualų užsakymą, kurie labiausiai atspindės reikalingus ir norimus atspalvius.

Langai – būtina detalė namuose. Jeigu norite gyventi gražiai, saugiai ir šiltai – jums reikalingi plastikiniai langai. Platus langų pasirinkimas padės kiekvienam žmogui atrasti tai, kas jam labiausiai tinka ir patinka.

 

straipsniai Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.