Pirties nuoma Vilniuje: nuo ko priklauso kaina?

pirties nuomos kainaPirtis žmogui suteikia labai daug puikių privalumų – atpalaiduoja, padeda atgauti fizines jėgas bei emocinę būklę, tačiau šį kartą apie privalumus nekalbėsime, o akcentuosime kitą dalyką, kuris taip pat sudomins ne vieną mėgstantį pirties privalumus. Kadangi nuosava pirtimi gali pasigirti tik nedidelė dalis gyventojų, belieka tik pridurti, kad pirties nuoma yra ypač aktualus dalykas. Na, o kuomet kalbame apie pirties nuomą, aktualus yra ir dar vienas dalykas. Tai – veiksniai, nuo kurių  priklauso pirties nuoma.  Ne paslaptis, kad pirties nuoma yra galima  visuose šalies rajonuose,  o būtent vietovė taip pat vaidina labai svarbų vaidmenį, kai kalbame apie pirties nuomą – ne paslaptis, kad pirčių nuoma didesniuose miestuose yra kainuoja daugiau. Atsižvelgiant į tai, belieka tik daryti išvadą, kad pirties nuoma Vilniuje bus tikrai brangesnė nei  Plungėje,  Skuode ar Visagine. Išimtimi gali tapti bent kurortiniai miesteliai, kurie sulaukia didelio turistų susidomėjimo. O kokie yra kiti veiksniai, kurie lemia tai, kiek kainuos pirties nuoma Vilniuje? Netrukus išvardinsime ir juos.

Bendra pirties būklė

Vienas svarbiausių veiksnių, nuo kurio tikrai priklausys tai, kiek kainuos pirties nuoma Vilniuje, yra bendra pirties būklė. Akcentuojant detales, galima pabrėžti, jog pirties nuoma visada bus didesnė tuo atveju, jei langai ir durys bus kokybiški, jei vidaus apdaila  bus atlikta kokybiškai, jei bus nepagailėta dekoracijos elementų.

Pagalbinės patalpos

Dar vienas veiksnys, nuo kurio taip pat priklauso pirties nuomos kaina Vilniuje, yra toks – pagalbinių patalpų buvimas. Dėmesį verta atkreipti į tai, jog ypač populiarios ir daugelio mėgstamos yra tos pirtys, kurios turi pagalbines patalpas – erdvius persirengimo kambarius, poilsio zoną, baseiną ir pan. Taigi, jei  jūs pageidaujate išsinuomoti  būtent tokią pirtį, galite būti tikri, kad jos nuoma kainuos daugiau, nei tos pirties, kuri neturi pagalbinių patalpų, nuoma.

Bendras pirties plotas

Vienas iš rodiklių, kuris ypač dažnai minimas tuomet, kai kalbame apie pirties nuomos kainą, yra bendras jos plotas. Nepriklausomai nuo to, ar pirtyje yra   įrengtos pagalbinės patalpos ar ne, ypač svarbų vaidmenį vadina ir bendras pirties plotas –  kuo jis didesnis, tuo daugiau kainuos ir jo nuoma.

Aplinka

Šiek tiek įtakos turi ir aplinka – kone kiekvienai pirčiai priklauso ir tam tikro dydžio teritorija ir tik nuo pirties savininkų priklauso, kaip ji bus sutvarkyta.  Natūralu, kad kuo gražiau sutvarkyta aplinka ir kuo daugiau  yra poilsiui skirtos infrastruktūros, apšvietimų sprendimų, tuo daugiau kainuos ir pirties nuoma.

Laikas

Svarbus ir laikas – kelių valandų pirties nuoma bus net kelis ar keliolika kartų pigesnė nei kelių parų   trukmės nuoma.

Taigi, belieka tik daryti išvadą, kad tam kiek kainuos pirties nuoma Vilniuje priklauso nuo  šių veiksnių – bendros pirties būklės, pagalbinių patalpų buvimo, bendro pirties ploto, aplinkos bei  nuomos trukmės. Kuomet vertiname šiuos veiksnius, galimos įvairios variacijos, todėl nieko keista, kad pirčių nuomos kainos yra labai įvairios.

 

straipsniai Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.