Plastikinės dėžės: inovatyvūs sprendimai

Plastikinės dėžės yra neatsiejama produktų transportavimo ir sandėliavimo procesų dalis. Tobulėjančios technologijos skatina atrasti vis daugiau naujų sprendimų, kurie plastikines dėžes paverčia universalias ir prisitaikainčias prie daugybės produktų. Šiuo metu galima atrasti daugybę inovatyvių sprendimų, kurie plačiai naudojami plastikinių dėžių gamyboje ir naudojime. Susipažinkite su keletu naujovių plastikinių dėžių pasaulyje.

Sulankstomos plastikinės dėžės

Sulankstomos plastikinės dėžės yra puikus sprendimas norint sutaupyti vietos. Po panaudojimo tokias plastikines dėžes galima tiesiog patogiai sulankstyti ir laikyti iki kito naudojimo. Sulankstomos plastikinės dėžės gali būti perforuotos arba pilno liejimo. Taip pat galima pasirinkti tokių dėžių tinkamą dydį.

Universalios plastikinės dėžės

Plastikinės dėžės dažnai užima daug vietos ir yra skirtos vienos rūšies produktams. Tačiau tai nėra labai ekologiškas sprendimas. Todėl universalios plastikinės dėžės tampa vis labiau populiarios. Tokios plastikinės dėžės yra tinkamos daugumai produktų, todėl gali būti naudojamos daugybę kartų. Jų kokybė yra itin aukšta, kas leidžia joms tarnauti ilgesnį laikotarpį. Be to, universalios plastikinės dėžės gali būti komplektuojamos tarpusavyje net ir skirtingų dydžių taip taupant vietą sandėlyje ar transportuojant. 

Plastikinės dėžės šaldytiems produktams

Šaldyti produktai turi būti laikomi specialiose plastikinėse dėžėse, kad būtų išlaikomas šviežumas. Todėl dabar galite rinktis plastikines dėžes, kuriose yra pritaikyta vieta šaldymo plokštei pritvirtinti. Tokios plastikinės dėžės yra pilno liejimo ir uždaros, todėl jose patogu laikyti įvairius produktus. O šaldymo skystis yra saugus maisto produktams, todėl dėl to bijoti nereikia.

Plastikinių dėžių gamintojai Lietuvoje

Plastikinės dėžės turi didelį poreikį Lietuvos rinkoje, todėl naujų gamintojų atsiranda vis daugiau. Tačiau ilgametę patirtį turintys Plastic Pack plastikinių dėžių gamintojai vis dar išlaiko lyderio poziciją. Savi klientams jie siūlo daugybę skirtingų plastikinių dėžių modelių. Net jei nerandate reikiamos plastikinės dėžės modelio, Plastic Pack specialistai gali padėti suprojektuoti naują unikalų modelį. Savo gamintas plastikines dėžes Plastic Pack projektuoja pasitelkdami klientų atsiliepimus ir jų patirtys, todėl jų plastikinės dėžės yra funkcionalios ir lengvai pritaikomos.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.