Informacija apie krovinių gabenimą keltais į Švediją

Krovinių gabenimo pramonė nuolat vystosi, todėl prekių prieinamumas iš tolimiausių pasaulio vietų jau nieko nebestebina. Įdomu tai, kad būtent jūrų keliai atvėrė dideles galimybes tarptautinei prekybai vertingomis prekėmis. Verta paminėti, kad didžioji dauguma prekių, kuriomis šiais laikais vyksta tarptautinė prekyba, jūra gabenamos laivais. Nuo pirmųjų laivų, naudojamų prieš tūkstančius metų, infrastruktūra neabejotinai vystėsi ir tapo specializuota, leidžianti gabenti net pačius sunkiausius krovinius, didžiulius mašinų ir konstrukcijų elementus, bet ir įvairias būsenas turinčias medžiagas.

Specializuoti keltai leidžia gabenti sausas, skystas ir net dujų žaliavas. Jūrinis pervežimas, savo ruožtu, atveria galimybę tokia paslauga pasinaudoti smulkesniems verslininkams, besirenkantiems pilno konteinerio ar dalinio krovinio pervežimus. Vienas iš pagrindinių jūrų krovinių privalumų – didelis universalumas, kalbant apie galimybę gabenti įvairių rūšių krovinius, visą informacija apie krovinių gabenimo paslaugas patalpinta vežėjo puslapyje.

Krovinio, kurį galima gabenti, tipą lemia kelto konstrukcija, krovinio išdėstymas atvirame arba uždarame denyje, šilumos šaltinių ar kuro įrenginių artumas, jo techninis paruošimas, priešgaisrinių ir vėdinimo įrenginių prieinamumas. Dėl šių priežasčių keltuose, teikiančiuose specifinių krovinių gabenimo paslaugas sumontuota speciali mobili įranga. Norint gabenti pavojingą krovinį keltu, diegiamos atitinkamos su jo eksploatavimu susijusios procedūros. Visi darbuotojai turi būti informuoti apie tokį transportavimą ir su juo susijusią riziką. Priklausomai nuo krovinių klasifikacijos, pavojingus krovinius būtina atskirti ir gabenimo metu atlikti papildomą priežiūrą. Keltų pervaža leidžia gabenti negabaritinius krovinius, ADR medžiagas, gyvūnus ar vertingus daiktus, bet tai turi būti nurodyta užsakymo metu.

Kelto pasirinkimas yra gana optimalus sprendimas transportuojant krovinius į Skandinavijos šalis. Nusprendę prekes gabenti keltu, užtikrinate maksimalų jo saugumą. Krovinys neturi būti perkrautas jokiame kelionės etape. Už visą transportą atsako vienas vežėjas.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.