Pavasarinis namo aplinkos tvarkymas ir dekoravimas

Stone path way for walk in the beautiful garden

Pavasaris tvyro ore, o jei jaučiate įkvėpimą išeiti į lauką ir pradėti dirbti sode, yra keletas dalykų, kuriuos pirmiausia norėsite pasiruošti. Nuo apsisprendimo, kokias gėles ir daržoves sodinsite, iki vietos paruošimo auginimo sezonui – sukurti puikų sodą ir kiemo oazę užtrunka, tačiau pavasaris yra puikus metas pradėti. Pirmiausiai apgalvokite kokių priemonių, įrankių jums gali prireikti ir iš anksto jais pasirūpinkite.

Prieš pradėdami sodinti svogūnėlius ir sėklas, turėsite pasiraitoti rankoves ir išvalyti gėlynus. Pradėkite nuo rankų ir odos apsaugos, o tada pradėkite dirbti. Pašalinkite visus per žiemą susikaupusius lapus ir šiukšles ir nupjaukite džiovintą žolę ar žalumynus. Iš gėlių vazonų nuvalykite mulčą, kuris per aukštas. Jei ant augalų ar kietų dangų uždėjote apsauginius dangčius, juos taip pat galima nuimti ir padėti iki kitos žiemos.

Patobulinkite savo įrankius

Greitai patikrinkite savo įrankius prieš pradėdami juos naudoti. Jums gali tekti išvalyti, pagaląsti ar pakeisti sodo įrankius, o prieš pradėdami pavasario darbus geriau pasidomėkite, ko jums reikės.

Genėkite medžius ir krūmus

Bandant prisiminti, kuriuos medžius ir krūmus reikėtų genėti ankstyvą pavasarį, o kuriuos palikti ramybėje, gali kilti painiava. Štai trumpas sąrašas: pavasarį žydintys medžiai, vaiskrūmiai, jauni vaismedžiai, gyvatvorės ir spygliuočiai genimi anksti pavasarį. Taip pat įtraukite vasarą žydinčius lapuočių krūmus ir daugiamečius vynmedžius, kurie genimi pavasarį. Nepamirškite tokių žolelių kaip rozmarinas, raudonėlis ir šalavijas, kurios žiemą gali sumedėti ir peraugti. Jei kuris nors iš jūsų medžių ar krūmų atrodo ligotas arba negyvas, genėti juos pavasarį gali būti daug lengviau, nei bandyti genėti, kai jie pradeda žydėti arba bus pilni lapų vėliau sezono metu.

Pasirūpinkite reikiamomis medžiagomis

Šiais laikais yra labai patogu, nes daugelį sodui ar kiemo tvarkymui reikalingų prekių galite užsisakyti internetu. Prekes galite gauti tiesiai į savo kiemą. Sutaupysite tiek savo laiko, tiek resursų ieškant ir važiuojant atsiimti reikiamų prekių. Daugiau informacijos rasite: https://dekoskalda.lt/produkto-kategorija/birios-medziagos-didmaisiuose/zvyras/.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *