Akumuliatorinis pjūklas – nedideliems sodo darbams

Nepriklausomai nuo turimo sodo dydžio – reikia nuo a iki ž pasirūpinti tinkama įranga, kuri gali padėti Jums darbus atlikti kur kas našiau, greičiau. Juolab, tokiu atveju apskritai darbai tampa malonumu, kuris kelia tik pačias geriausias emocijas.

Net ir tuomet, kai turite vos 5 arus ir tokiu atveju, kai Jūsų sklypas yra 5 hektarai – reikia geros žoliapjovės, žinoma, būtinas patikimas akumuliatorinis pjūklas, kuris padeda sutaupyti daug laiko ir atlikti medžių genėjimo darbus be jokių pastangų.

O gal benzininis?

Akumuliatoriniai pjūklai yra kur kas lengvesni, tad tai dažniausiai viena svarbiausių priežasčių, kuri ir skatina rinktis juos, o ne benzininius. Tiesa, pastarieji dažniausiai dirba kur kas našiau. Kiekvienas žmogus gali įvertinti – kokius darbus jam reikia atlikti ir tuo pačiu kokio galingumo įrangos reikia. Juolab, šiuo metu renkantis teikiamos nemokamos konsultacijos internetu, kurios taupo laiką ir padeda rasti tinkamą įrangą.

Vertinamos charakteristikos

Renkantis pjūklus jų veikimo principas tikrai nėra vienintelis aspektas, kuriam reikia skirti dėmesį. Svarbu ir tai, kad įranga veiktų našiai, žinoma, kad ji būtų tinkamo galingumo, reikia įvertinti – kiek jai energijos reikia, koks jos sunkumas, matmenys ir kurio gamintojo technika bus pasirenkama. Kadangi perkant internetu taip pat galima remtis kitų žmonių patirtimis – tai padeda sutaupyti daug laiko. Rasti tai, kas Jums tinka ir pagerins sodo darbų kokybę.

Rinkitės STIHL kokybę

Visada verta investuoti kiek daugiau, tačiau būti ramiu, kad radote techniką, kuri jums tarnaus daug metų. Dėl to geriausia plačiau domėtis tais gamintojais, kurie yra žinomi bei pripažįstami. Viena tokių yra STIHL kokybė.

STIHL sodo ir parkų technika yra labai įvairi. Galite rasti ne tik akumuliatorinius pjūklus, tačiau ir tokius, kurie veikia benzino pagalba. O kur dar labai platus žoliapjovių pasirinkimas. Nuo mažiau galingų, kurios dažniausiai tinka ir mažam sode iki labai galingų, kurios pjauna net ir esant labai nelygiam sklypui. Svarbiausia yra investuoti į kokybę, kadangi tokiu atveju įranga visada atsiperka ir tarnauja Jums našiai bei funkcionaliai.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.