Sodo prekės Jūsų kiemui: 4 įrankiai, be kurių neapsieisite

Tinkamai parinktos sodo prekės ir įrankiai gali palengvinti jūsų sodo darbus, o gal ir greičiau. Yra įvairių sodo įrankių, kurie gali padėti kasti, ravėti, sodinti ir kt. Kiekvienam sodininkui reikalingas kokybiškas kastuvas, kastuvas, grėblys, rankinė mentele, genėtuvai, skutikliai. O kaplys – būtinas daržovių sodų įrankis.

Nesvarbu, ar esate patyręs sodininkas, ar tik pradedate savo pagrindą, turite šiam darbui tinkamų įrankių. Kadangi darbui naudojant netinkamus įrankius galima ilgai dirbti, o tai turėtų būti greita ir paprasta. Tai savo ruožtu gali būti labai atgrasus ir gali atrodyti, kad nebenorite grįžti prie tų sodo darbų. Kad taip nenutiktų, sudarėme privalomų turėti įrankių sąrašą.

1. Pirštinės – aktualiausios sodo prekės?

Jei kada nors bandėte ištraukti dilgėlių ar nupjauti dygliuotus krūmus be jų, suprasite, kodėl pirštinės yra šio sąrašo viršuje. Netgi tvarkant gana nekenksmingus augalus gali skaudėti ir sudirginti rankas, jei jos neapsaugotos. Ilgai naudojant rankinius įrankius, dėl spaudimo ir trinties taip pat gali būti stebinamos žalos plikoms rankomis. Investuokite į pirštines, kurios yra pakankamai tvirtos, kad apsisaugotų nuo spygliuočių, ir sodininkystė bus daug malonesnė.

2. Kastuvas

Jei turite rimtai kasti, rankine mentele užtruksite visą dieną. Įsigykite ilgakočio, smailiojo kasimo kastuvą, kad atliktumėte darbą per trumpą laiką. Tai sodo įrankis, kuris tikrai turi būti gerai pagamintas ir tvirtas, nes rankena bus labai spaudžiama.

3. Žoliapjovė

Jei turite bet kokio dydžio veją, sunku išsiversti be vejapjovės. Jų yra visų formų ir dydžių – nuo visiškai rankinių žoliapjovių iki aukštųjų technologijų elektrinių modelių. Jei norite palengvinti gyvenimą sau, pažangiausius sprendimus, pvz

4. Grėblys

Grėbliai yra sodo prekės, naudojamos daugiau nei galima pagalvoti. Jie yra ne tik geriausias būdas nuvalyti lapus ar šakeles nuo vejos, bet ir būti naudojami dirvai suskaidyti ir lysvėms išlyginti. Galite rinktis iš įvairių grėblių modelių, kad pasiektumėte pageidaujamus rezultatus.

https://sodasirnamas.lt/ Jūsų laukia aukštos kokybės prekės, pritaikytos sodo ir namų reikmėms. Apsilankykite!

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.