Pasirūpinti augintiniu paprasčiau, negu bet kada anksčiau

Kartais gali atrodyti, jog augintinio sveikatos priežiūra reikalauja nemažai laiko bei finansų. Kadangi reikia keliauti į veterinarijos kliniką ir kiekvieną kartą mokėti už įvairias paslaugas. Tarp kurių būtų tiek įprasti skiepai, tiek ir nagų kirpimas ar profilaktinė priežiūra. O ką jau kalbėti apie rimtesnes problemas. Tačiau dabar viskas gerokai paprasčiau, bent jau tai suteikia ši veterinarijos klinika. Kuri įsikūrusi skirtingose miesto vietose. Todėl kiekvienas atras tą, kuri bus arčiausiai namų ir tikrai nereikės skirti daug laiko kelionei. Be to, yra siūlomi specialūs planai, į kuriuos įeina visos pagrindinės paslaugos. Todėl su tokiu planu nebus jokių papildomų išlaidų.

Kodėl verta turėti vaistinėlę augintiniui?

Kiekvienuose namuose galima rasti daugiau ar mažiau vaistų bei kitų būtinosios pagalbos priemonių. Tiesa, dažnu atveju jos bus skirtos žmonėms. Tačiau su sveikatos problemomis lygiai taip pat gali susidurti ir augintiniai. Ir tokiu atveju žmonių naudojami vaistai tikrai nebus gera išeitis. Kadangi kartais jie gali netgi pabloginti situaciją. Svarbu suprasti, jog šuns ar katės organizmas yra visiškai kitoks. Todėl drvet.lt siūlo už keliolika Eurų įsigyti specialią vaistinėlę augintiniui. Kurioje rasite praktiškai viską, ko gali prireikti pirmajai pagalbai suteikti, kai gyvūnėlis netikėtai sunegaluoja. Tuo labiau, kad kartais ir sveikatos problemos nebus tokios rimtos, jog reikės skubėti pas veterinarą. Tad jas galima bus išspręsti savarankiškai.

Kaip pastebėti pirmuosius ligos simptomus?

Gyvūnai nemoka kalbėti, todėl net ir susidūrę su kažkokiais negalavimais ne visuomet galės apie juos pranešti savo šeimininkams. Nebent situacija būtų tikrai prasta, tuomet problema bus lengviau pastebima. Bet tikrai nereikėtų laukti iki tokio momento. Aišku, gali padėti ir periodiniai apsilankymai drvet.lt ar kitoje veterinarijos klinikoje. Tačiau dažniausiai apie problemą išduoda sumažėjęs apetitas bei judrumas. Arba aplamai pasikeitęs augintinio elgesys. Aišku, jeigu tai vienkartinis atvejis, tuomet nerimauti nereikėtų, tačiau, jeigu tai tęsiasi ne vieną dieną, tuomet tikrai vertėtų susirūpinti bei kreiptis pagalbos.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.