Pasaulinio lygio automobilių parodos

Automobilių parodos – tai puiki galimybė sužinoti apie naujausius automobilius, jų įrangą, garso sistemas, IT prietaisus ir aksesuarus. Jeigu jus „veža“ automobiliai ir pačios karščiausios naujienos apie juos apsilankykite šiose parodose:

„Seoul Auto Salon with Car Audio Fair“

Ši automobilių vidaus įrangos, detalių ir garso įrangos paroda vyksta Pietų Korėjoje, Seule. Ji aktuali automobilių pramonės atstovams. Parodoje pristatomos Korėjos, Japonijos, Vokietijos, JAV naujausios tendencijos. Tai renginys, pritraukiantis apie 58 000 lankytojų iš Pietų Korėjos ir viso pasaulio.

Maskvos automobilių paroda

Ši paroda vyksta kas dvejus metus, rugpjūčio mėnesį nuo 2006 metų. Tai aukšto lygio tarptautinis renginys, skirtas automobilių gamintojams ir entuziastams.

Ženevos automobilių paroda (Geneva Motor Show)

Vienas svarbiausių pasaulinio lygio renginių, vykstantis Ženevoje, Šveicarijoje kovo mėnesį. Pirmą kartą ji surengta 1905 metais. Jau tada parodoje buvo pristatyti visi to meto automobiliai varomi benzinu ar garais, turintys vidaus degimo variklį. Renginyje lankosi virš 600 000 lankytojų iš 150 pasaulio šalių, pristatoma apie naujų 900 automobilių.

Frankfurto automobilių paroda (Internationale Automobil-Ausstellung)

Tai dar vienas milžiniškas renginys tarp įvairaus lygio tarptautinių automobilių parodų, vykstantis Vokietijoje Frankfurto mieste, kas du metus. 2003 metais surengtoje parodoje lankytojų skaičius pirmą kartą viršijo 1000 000, o pirmoji – įvyko 1897 metais. 2021 metais šis renginys vyks Miunchene rugsėjo 7-12 dienomis. Organizatoriai nusprendė pakeisti vietą ir renginio koncepciją. Parodoje bus pristatomi įvairūs prekiniai ženklai bei vyks profesionalios konferencijos. Lankytojai sužinos apie ateities mobilumo koncepcijas, susipažins su technologijomis.

Turino automobilių paroda (Salone dell‘automobile di Torino)

Šiose kasmet vykstančiose tarptautinėse automobilių parodose buvo pristatyta daug naujovių: 1972 metais – automobilio Fiat 126 modelis, 2000 metais – automobilis Alfa Romeo 147.

2020 metais įvyko ne visos automobilių parodos. Daugeliui sutrukdė COVID-19 pandemija. Tikimasi, kad šis laikas daugeliui automobilių gamintojų bus puikus metas pasiruošti naujiems pristatymams 2021-2022 metais ir renginiai vyks dar aukštesniame lygyje nei vyko iki šiol.

Keliaukite be streso po įvairias tarptautines parodas su įmone „Autarė“, kuri profesionaliai suorganizuos jūsų lankymąsi renginiuose.

 

 

 

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.