Ideja rengiamai šventei: smagūs lauko žaidimai

Švenčių organizavimas vieniems tikras malonumas, o kitiems sunki, bet įveikiama užduotis. Tenka pasitelkti visus organizacinius vadybos, logistikos, meninius gebėjimus ir leisti savo fantazijai reikštis. Pradėjus galvoti apie savo norimą šventę pirmiausia galvojame apie svečius ir vietą, kurioje ji galėtų vykti, žinoma priklauso ir nuo šventės pobūdžio, ar tai suaugusiems skirta šventė, ar joje bus daugiausia vaikai, tai gimtadienis, vestuvės ar krikštynos, o gal vaikelio sutikimo (“Baby Shower”) ar mergvakario / bernvakario šventė.

Nepriklausant nuo metų laiko vietos pasirinkimas mūsų šalyje tikrai gausus pagal kiekvieno norus ir galimybes. Šventės vietai pasirinkus dekoracijas sukuriame dar didesnį įspūdį ir dar šventiškesnę nuotaiką. Svečiai atvyksta gerai nusiteikę, susitinka seniai matytus draugus, artimuosius, susipažįsta su naujais žmonėmis visi smagiai bendrauja ir linksminasi.

 Anksčiau esant mažesniam kiekiui švenčių, visų scenarijus būdavo panašus ir paprastas. Einant laikui, vis daugiau įvairesnių švenčių atkeliauja iš kitų užsienio šalių, mes jas pritaikome pagal savo tradicijas ir imame keisti nusistovėjusį požiūrį kaip galima švęsti. Žmonės nori vis labiau paįvairinti savo laiko leidimą, todėl naujovės imliai prigyja.

Norėdami nustebinti savo šventės svečius imame ieškoti pramogų, muzika ir įvairios grupės užtikrina nuolatinį judesį ir gerą nuotaiką, vedėjas padeda susigaudyti vakaro eigoje, imasi drąsiausio įtraukiančio visus vaidmens, įvairiausi šokėjų, vaidinimų, magijos triukų pasirodymai priverčia pasijusti aukščiausio lygio renginyje. Bet akimirkas tarp visų šių didžiųjų vaidmenų norime užpildyti žaidimais, kurie suburs svečius pabendrauti artimesniame rate.

Mieliausiai ir dažniausiai šventes renkamės švęsti vasarą kuomet oras lepina, ir galime daugiau laiko leisti lauke. O būdami gamtoje ir smagiai pamiklinti kojas ir visą savo kūną besilankstant ir įveikiant Limbo karteles. Lauko žaidimai – lauko žaidimų nuoma puiki idėja be didesnio vargo suteitki šventei gyvybingumo. Limbo žaidimas neturi žmonių skaičiaus,  amžiaus ribos, matyt tik ūgio ir lankstumo gebėjimų, kuomet reikia pralysti pro skirtingame aukštyje kabančios karteles. Laimėtojas, žinoma, tampa įveikęs žemiausią ribą. Savo kantrybės ir strateginio mąstymo įgūdžius galima demonstruoti prie Skylmušio lentos, bandant nuvesti kamuoliuką pro skylių ruožą link paties aukščiausio taško. Žiedynės, Skardinių bokštas ar Bago pareikalaus itin taiklios rankos ir akies sviedžiant žiedus ant butelio kaklelio ir norint pataikyti kukurūzų maišelius į nurodytą ertmę. Tikslumo ir atsargumo prireikia Jenga kaladėlių bokšto statybose. Tikrai daugelis yra matę ir žaidę su šiomis kaladėlėmis, bet ar bandėte sustatyti savo ūgio bokštą? O jei trūksta azartiškesnės veiklos, jus tikrai patrauks  Kabliukai , dviese žaidėjai varžosi kuriam pavyks užkabinti žiedą ant kabliuko daugiau kartų nei jo oponentui. Linksma ne tik žaisti, bet ir stebėti.

Ponas Jenga – nauja įmonė renginių sritije galinti padėti sukurti renginiui naujų spalvų – praskaidrinkite svečius įdomiais ir įtraukiančiais žaidimais! Daugiau informacijos galite rasti jų svetainėje – https://ponasjenga.lt/

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.