Niuansai, į kuriuos svarbu atkreipti dėmesį renkantis paminklą

Deja, gyvenimas nėra tik rožėmis klotas. Kiekvienas mūsų anksčiau ar vėliau susiduriame su sprendimais, kurių, jei tik būtų įmanoma, mielai išvengtume. Vienas tokių pavyzdžių – paminklai. Aišku, šių pasirinkimo, įsigijimo ir montavimo darbai vyksta ne esant „šviežioms“ emocijoms, kai žmogus tik neseniai patyręs netekties skausmą, tačiau praėjus keliems mėnesiams ar net, dažnai, kone metams, tačiau paminklai Vilniuje ar kitame mieste, dėl savo įvairovės, priverčia nemenkai pasukti galvą. Išskyrėme esminius kriterijus, galinčius supaprastinti paminklo pasirinkimą.

Domėkitės paminklų įvairove. Žinant, koks asortimentas prieinamas, lengviau pasirinkti tai, kas derės prie kapavietės aplinkos bei jūsų (o gal net ir to žmogaus, kurio atminimo įamžinimui ir skirtas paminklas) estetinio vertinimo. Užsukę į kapines, skirkite laiko savotiškai „ekskursijai“ ir apžiūrėkite ten stovinčius paminklus. Naudinga gali būti ir paminklų vaizdų peržiūra internete. Aišku, dėmesį patikusį paminklą nufotografuokite ar kitaip išsaugokite šio vaizdą: bus lengviau perteikti savo įsivaizdavimą.

Nuspręskite, iš kokios medžiagos bus pagamintas paminklas. Marmuras ir granitas – pagrindinės medžiagos, iš kurių yra gaminami paminklai. Dauguma klientų renkasi būtent pastarąjį variantą, nes granitas – itin patvari bei ilgaamžė medžiaga. Aišku, pravartu išanalizuoti ir kitų alternatyvų savybes, taip priimant pasvertą sprendimą.

Nubrėžkite biudžeto ribas. Kaip ir bet koks kitas pirkinys, taip ir paminklas „atsiremia“ į finansinių galimybių rėmus. Monumentas.lt atstovai ramina tuos, kurie jaudinasi negalį skirti paminklo įsigijimui pakankamai lėšų. Anapilin išėjęs žmogus, tikrai nenorėtų palikti jūsų, vaizdžiai tariant, be paskutinių kelnių. Nepriklausomai nuo to, kokios yra jūsų finansinės galimybės, visada galima rasti tinkamiausią sprendimą. Tiesa, kalbant apie paminklo kainą, svarbu žinoti, jog galutinė suma susideda ne tik iš paties produkto kainos, bet ir jo transportavimo, montavimo bei kitų reikalingų paslaugų įkainių.

Jei reikia, prašykite paslaugos teikėjo paminklo vizualizacijos. Dauguma įmonių, teikiančių paminklų gamybos bei kitas susijusias paslaugas, siūlo savo klientams ir modernią 3D paminklo vizualizacijos galimybę. Žvelgiant į pastarąją, bus lengviau nuspręsti, ar tam tikros paminklo detalės jus tenkina, o pageidaujamas vietas koreguoti.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.