Ne tik šunų maistas jums kainuos prižiūrint augintinį

šuo

Keturkojį augintinį prižiūrėti ne visiems yra lengva. Su sunkumais galima susidurti labai lengvai, ypač kai kalba pasisuka apie mitybą. Šunų mitybos sutrikimai yra dažnas reiškinys, su kuriuo susitvarkyti geba toli gražu ne kiekvienas šeimininkas. Dėl šios priežasties įvairios gyvūnų klinikos sulaukia daug dėmesio net ir dėl menkiausių sutrikimų. Tačiau, norinti išvengti paprastų klaidų, prieš įsigyjant augintinį, patariama pasidomėti kaip viskas vyksta.

Šunų maistas, toli gražu nėra toks, jį galima duoti bet kada, bet kur ir bet kaip. Tai akcentuojama tiems šunų iš kitų keturkojų šeimininkams, kurie sugeba duoti savo šunimis sugedusį maistą. Paskui tokie žmonės stebisi, kodėl jų šuo vemia ar kitaip negaluoja. Yra labai paprasta taisyklė – neduokite gyvūnui to, ko patys nevalgytumėte. Paprastai kalbant, šunims tikrai negali duoti nei kaulų, nei sugedusio maisto, kas yra įprasta kaimuose gyvenantiems žmonėms, kurie šunis laiko lauke.

Keturkojams skirtas maistas turi būti parenkamas atitinkamai. Jis turi būti duodamas laikantis instrukcijų. Pavyzdžiui, jeigu jūs ketinate savo augintinį maitinti sausu maistu, tuomet būtinai pažiūrėkite kokios yra nurodytos normos. Ant pakuotės nurodyta kokį kiekį per parą galima duoti jūsų augintiniui. Dažniausiai normos surašytos pagal augintinio svorį.

Taip pat reikia paminėti, kad prekybos centruose ne visada rasite tokį gyvūnų maistą, kuris patiktų jūsų augintiniui. Tai reiškia, kad kai kurie šunys tiesiog nemėgsta tam tikro maisto. Pavyzdžiui, yra tokių šunų, kurie valgo tik tam tikros rūšies ir gamintojo ėdalą. Tad, prieš įsigyjant augintinį, būtinai tai atsiminkite, nes gali tekti pavargti kol pataikysite tiesiai į dešimtuką.

Jeigu norite, kad viskas būtų paprasčiau, turėkite galvoje, kad šunų prekės siūlomos ir specializuotose parduotuvėse. Ten galite rasti žymiai didesnį šunų maisto pasirinkimą. Tai liečia ne tik sausą maistą, bet ir įvairius konservus ir t.t. Ten rasite įvairių skanėstų, vitaminų ir kt.

Jeigu svarstote apie šuns įsigijimą, taip pat atminkite, kad ne tik maistas jam kainuos. Turėsite pasirūpinti ir jo sveikata, o tai vėlgi – pareikalaus papildomų išlaidų.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.