Nauji televizoriai pigiau internete nei parduotuvėje

televizoriaiŠiandien daugelio mūsų namuose elektronikos prietaisų tokia gausybė, kad juos suskaičiuoti kartais neužtenka ir dviejų rankų pirštų. Laikai, kai namuose būdavo vienas televizorius, prie kurio susėsdavo visa šeima – jau praeityje. Šiandien nauji televizoriai pigiau parduodami įvairių akcijų metu, o juos įsigyti gyventojai kartais apsisprendžia net spontaniškai. Mat namuose vieno jau seniai neužtenka. Jei ir Jūs svarstote, kur įsigyti patikimą ir nebrangų televizorių, turime kelis patarimus. 

Rinkitės pagal poreikį

Televizorių gamintojai kiekvienais metais rinkai siūlo įvairių naujovių. Su kiekvienais metais išleidžiama vis daugiau naujų televizorių modelių, todėl ieškant sau tinkamo, gali pasirodyti, kad išsirinkti ne taip lengva. Tačiau paieškas palengvina tai, kai iš karto žinote, kokioje patalpoje televizorius bus naudojamas ir kokia bus jo paskirtis. Pavyzdžiui, jeigu ieškote pagrindinio namų televizoriaus, kurį statysite svetainėje, ieškokite plačiaekranio televizoriaus. Taip pat pasidomėkite papildomomis televizoriaus funkcijomis, tokiomis kaip žaidimai, internetas, radijas, karaokė ir pan. Geriausiai rinktis naujos kartos televizorių, kuris ilgus metus tarnaus ir nenuvils savo kokybe. Pasitarkite su konsultantu, kokiais parametrais turėtų pasižymėti televizorius, jeigu ketinate per jį žiūrėti ne tik televiziją, bet ir filmus.

Visai kitokius kriterijus reikėtų taikyti televizoriui, kuris bus tik papildomas namuose. Pavyzdžiui, ketinate jį pakabinti virtuvėje. Dažniausiai tokie nauji televizoriai pigiau kainuoja, nes jie yra mažesnės komplektacijos ir jiems nekeliami tokie aukšti reikalavimai. Į virtuvę galite pasirinkti mažesnį televizorių ir neskirti daug dėmesio jo papildomoms funkcijoms. Greičiausiai per virtuvės televizorių nežiūrėsite vakarinių filmų ir neklausysite muzikos, tad kam permokėti už tokias funkcijas suteikiančius parametrus.

Kur pirkti pigiau?

Net ir perkant didelį naują pirkinį į namus, visuomet norisi sutaupyti. Pasirinkus tinkamą pardavėją ir palankų laiką pirkti, sutaupyti tikrai galima. Nauji televizoriai pigiau parduodami dažniausiai internetu. Yra gausybė elektronikos parduotuvių internete, kurios vilioja itin patraukliais kainų pasiūlymais. Tačiau Lietuvos rinkoje įsitvirtinusi elektroninė parduotuvė Pigu.lt turbūt yra dažniausias pirkėjų pasirinkimas. Per daug metų užsitarnavusi patikimo pardavėjo etiketę, ši elektroninė parduotuvė nuolat plečia savo asortimentą. Patogu tai, kad Pigu.lt ne tik siūlo patrauklias kainas, bet ir patogų prekių atsiėmimą ar pristatymą tiesiai į Jūsų namus. Verta pastebėti, kad čia prekių kiekis plečiasi kasmet ir šiandien šis elektroninė parduotuvė jau siūlo platesnį įvairių prekių pasirinkimą nei specializuoti pardavėjai.

 

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.