Miško supirkimo kainas lemia keli faktoriai

miškas

Turite nemažą miško plotą, kurio būtų neblogai atsikratyti? Miškų supirkimas tikrai padeda nusimesti nemenką naštą. Privatūs asmenys bei įmonės gali parduoti turimą miško plotą už rinkos kainą per labai trumpą laiką. Aišku, kokios kainos vyrauja – reikėtų domėtis atskirai. Mat, vieni pardavėjai gali gauti didesnę, o kiti – ženkliai mažesnes sumas. Miško supirkimo kainas lemia keli faktoriai.

Įprastai miško kaina nustatoma remiantis rinkos dėsniais. Tai reiškia, kad miškų kainos įvertinamos vadovaujantis tam tikra metodika. Norint parduoti mišką, teks atlikti kelias procedūras. Pirmiausia, pardavėjas turi suprasti, kad mišką miškui nelygus. Tai reiškia, kad parduodant lapuočių ir spygliuočių mišką, kainos gali skirtis kardinaliai. Taip pat nemažą dėmesį reikia atkreipti į medienos kiekį.

Vieni miškai yra apaugę tankiau, o kiti – rečiau. Kuo retesnis miškas, tuo mažiau medienos ten bus gali a iškirsti. Turėkite galvoje, kad miškų supirkėjai miškus tam ir perka – kad galėtų iškirsti medieną. Tad jeigu parduodamas pasižymi labai menku medienos kiekius, nenustebkite jeigu kaina bus kitokia nei tikėjotės. Miško tankumas t.y. medienos kiekis yra bene svarbiausias rodiklis, į kurį bus atsižvelgiama.

Kaip bebūtų, jeigu jūsų miškas pasižymi tuo, kad jame auga labai daug saugotinų medžių, nenustebkite kad pirkėjai atsisakys jūsų pasiūlymo. Tiesiog tokia miškinga vietovė nebus jiems reikalinga.

Taip pat reikia paminėti, kad miško kainos dažniausiai vertinamos pagal hektarus. Tai reiškia, kad radus nurodytą kainą, dažniausiai ji pateikiama už vieną hektarą. Taip pat atminkite, kad ne visi miškų supirkėjai siūlo geras kainas. Norint iš parduoto miško gauti kuo didesnę naudą, tiesiog reikėtų dairytis į tuos pirkėjus, kurie rinkoje dirba ne pirmus metus. Dažniausiai rinkos lyderiai gali pasiūlyti geriausias kainas.

Miškų supirkėjus pagal reputaciją ir kainas galima rinktis atsižvelgiant į paieškos sistemų rezultatus internete. Užtenka nurodyti atitinkamus terminus ir jums bus patiektos miškų supirkėjų interneto svetainės arba paprasčiausios nuorodos į jų kažkur patalpintus skelbimus. Prieš parduodant mišką, taip pat naudinga būtų pasidomėti ir pačiomis pardavimo procedūromis.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.