Mini ekskavatoriaus nuoma – sezoniška paslauga

 

Kaip ir įprasta statybų sektoriuje, mini ekskavatoriaus nuoma taip pat yra sezoniška paslauga, kurią sąlygoja, didžiąja dalimi, žiemos įšalas. Kadangi mini ekskavatorius pasitelkiamas, dažniausiai, grunto darbams, o tai susiję su tam tikromis jo charakteristikomis. Net ir ankstyvą pavasarį, kuomet gruntas yra įmirkęs ir yra sunkiai pravažiuojamas, mini ekskavatorius turi guminius vikšrus – tai didelio pravažumo statybinė technika. Ir jei pravažumas nėra jam problema, ši technika nėra didelė, jis susiduria su jam neįveikiama kliūtimi – prakasti įšalusį gruntą. Mini ekskavatorių nuomai pasitelkiama nuo 1,5 tonos iki 6 tonų ekskavatoriai, kurie nėra pajėgūs pralaužti įšalą, nes jis, kur kas, kietesnis už asfalto dangą.

 

Pagrindiniai mini ekskavatoriaus darbai

 

Mini ekskavatoriaus nuoma yra pasitelkiama galybei lauko darbų atlikti, dažniausiai jie susiję su grunto kasimo, lyginimo, stumdymo ir planiravimo darbais, bet gali atlikti ir kitus pagalbinius darbus pasitelkiant ir papildomus agregatus. Prie mini ekskavatoriaus, kaip ir nuomojamų bobcat krautuvų, yra galimybė jungti hidraulinę grunto gręžimo įrangą, taip atliekamas polių gręžimas įvairios paskirties statiniams, tvoroms ar terasoms.

Dažniausiai mini ekskavatorius pasitelkiamas tranšėjų kasimui atlikti: interneto, elektros, vandentiekio, kanalizacijos, lietaus kanalizacijos, dujotiekio, drenažo, laistymo sistemoms įrengti. Taip pat klientai ieško patogios technikos pamatų atkasimui, šiuo atveju mini ekskavatoriaus nuoma yra geriausias pasirinkimas dėl savo besiplečiančios važiuoklės ir pasukamos kasimo strėlės. Visiems šiems darbams yra naudojami atitinkamo tonažo ekskavatoriai, prie jų galima montuoti įvairaus pločio kasimo kaušus, planiravimo ar net planiruojantį vartomą kaušą, kuris gali atlikti šlaitų ir nelygių grunto paviršių lyginimą.

Ieškokite patyrusio operatoriaus

 

Tiek bobcat nuoma, tiek mini ekskavatoriaus nuoma dažniausiai rinkoje teikiama su vairuotoju. Kadangi tai specifinis technikos valdymas, čia reikalinga praktika ir tikslumas, tik tokiu atveju darbai atliekami tiksliai ir sparčiai. Ne paslaptis, kad nuomos kaina priklauso nuo išdirbto technikos laiko, tad patyręs operatorius atliks darbus šiek tiek greičiau nei pradžiamokslis ir sutaupys jūsų išlaidų eilutę. Kai kuriuose kasimo darbuose, kur montuojami inžineriniai tinklai su nuolydžiais ar tiksliai pagal planą, reikia ypatingo tikslumo. Visiems planuojantiems statybas siūloma techniką nuomotoją rinktis pagal siūlomo operatoriaus patirtį, šis jums esant poreikiui suteiks praktinių patarimų ar pakonsultuos.

 

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.