Statybinių atliekų išvežimas Vilniuje – atsakingas ir kruopštus darbas

Kiekvienas remontas, rekonstrukcija, jau nekalbant apie naujas statybas, neišvengiamai susiję su šiukšlių išvežimo problema. O šiukšlių išvežimas Vilniuje – būtinybė, su kuria susiduria visi gyventojai, esantys sostinėje. Išvežamos visos statybinės atliekos po įvairiausių remonto darbų, pavyzdžiui, įvairios plytos, čerpės, įvairūs blokeliai ar net pavojingos sveikatai statybinės atliekos, tarkime, asbestas. Visa tai – atsakingumo ir kruopštumo reikalaujantis darbas. Taip pat reikėtų apsiprasti su ta mintimi, kad štai, namo sienoje bus sutalpintos antrinio perdirbimo žaliavos. Statybinių medžiagų mechaninės ir fizikinės savybės dėl to tikrai nepasikeičia. Šiame straipsnyje įvardinsime kokius blokelius tenka išvežti iš įvairių statybviečių. Atskleisime kas sudaro statybinių atliekų išvežimo Vilniuje kainą. Taip pat pasakysime į ką gali pavirsti betonas, kai jis yra  „prikeliamas“ antram gyvenimui bei ką galima pagaminti iš asbesto turinčių atliekų.

Statybinių atliekų išvežimas Vilniuje – kokius blokelius tenka išvežti iš įvairių statybviečių?

  • Dujų silikato blokeliai;
  • Betoniniai blokeliai;
  • Keramzitbetonio blokeliai;
  • Silikatiniai blokeliai.

Įvairius statybinius blokelius ir kitas statybines medžiagas Vilniuje surenkame, išrūšiuojame ir išvežame mes, šiukšlių išvežimo įmonė „Tvarkyti.lt“. Apsilankykite mūsų tinklalapyje ir susisiekite su mumis, šios srities profesionalais.

Kas sudaro statybinių atliekų išvežimo Vilniuje kainą?

  • Statybinių atliekų išvežimas Vilniuje nuo 150 iki 200 eurų/tona.
  • Į kainą įskaičiuotas pakrovimas ir iškrovimas. Kaina priklauso nuo transporto priemonės tipo, svorio, buto aukšto, krovėjų skaičiaus.

Į ką gali pavirsti betonas, kai jis yra  „prikeliamas“ antram gyvenimui?

  • Šiuo metu kuriamas betonas su plastikiniais burbulais, pritvirtintais prie metalinio karkaso. Šiuose burbuluose tėra oras, tai daro betoną lengvesnį ir pačios statybinės medžiagos, cemento reikia mažiau. Tačiau jo savybių užtenka atlaikyti pastatų, konstrukcijų svorį.
  • Dar viena naujovė – „savaime išgyjantis“ arba „pats save gydantis“ betonas. Kokiu principu jis veikia? Betone užrakinamos specialios bakterijos ir, nuo dėvėjimo atsiradus plyšiui, į jį patekus orui su vandeniu, šios bakterijos „pabunda“, pradeda savo veiklą ir plyšį užpildo gyvybinės veiklos produktais. Kitas metodas – pakaitinus įskilimą, betoną galima tiesiog sulieti.

Ką galima pagaminti iš asbesto turinčių atliekų?

Įvairias ugniai atsparias kompozicines medžiagas. Lietuva neturi ugniai atsparių medžiagų gamybos pramonės – visi gaminiai ir mišiniai yra importuojami. Bendradarbiaujant su verslais galima spręsti šią problemą.

Apibendrinant, galima teigti, jog statybinių atliekų išvežimas Vilniuje yra atsakingas ir kruopštus darbas, kurį atlieka tikri profesionalai. Įvairius statybinius blokelius ir kitas statybines medžiagas Vilniuje surenkame, išrūšiuojame ir išvežame mes, šiukšlių išvežimo įmonė „Tvarkyti.lt“. Be to, statybines medžiagas puikiai galima „prikelti“ antram gyvenimui – tad saugokime savo ir kitų sveikatą bei puoselėkime gamtą ir jos orą!

 

 

 

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.