Miltelinis dažymas – geriausias pasirinkimas

Šiomis dienomis praktiškai visos technologijos yra pasistūmėję į priekį, todėl ši sritis taip pat nėra išimtis. Kadangi metaliniai paviršiai jau nėra dažomi įprastu būdu naudojant skysto pavidalo dažus. Yra žymiai efektyvesnis bei paprastesnis būdas. Tokią galimybę suteikia sausi įelektrinti miltelių pavidalo dažai, kurie tolygiai padengia visą metalinį paviršių. O tuomet visas gaminys pakaitinimas suteikiant dažams norimą blizgumą. Ir šis procesas ne tik garantuoja vizualiai nepriekaištingą rezultatą, bet kartu užtikrina ir ilgaamžiškumą. Kadangi taip nudažyti metaliniai paviršiai yra žymiai atsparesni aplinkos poveikiui bei kitiems pažeidimams. Kas pakankamai svarbus aspektas. Todėl toks dažymo būdas taip sparčiai ir išpopuliarėjo.

Ką reikėtų žinoti prieš pradedant?

Pirmiausia metalinis gaminys turi būti paruošta dažymui. O tai reiškia, kad nuo jo turi būti pašalintas visas viršutinis sluoksnis su ankstesniais dažais ar kažkokiai kitais nešvarumais. Kas šiomis dienomis padaroma taip pat paprastai pasitelkiant modernų būdą – smėliavimą. Tiesa, labai svarbu, jog ant paviršiau nebūtų tepalų ar kažkokių kitų naftos produktų. Kadangi kitu atveju pirmiausia reikės pašalinti būtent juos. O tuomet jau gali būti pradedamas ir miltelinis dažymas. Ir dažnu atveju visais šiais paruošimo etapais gali pasirūpinti ta pati įmonė, kuri atlieka ir dažymo darbus. Taigi, nereikės galvoti, kam galima patikėti vieną ar kitą darbą. Kas labai patogu, kadangi belieka atsiimti jau pilnai nudažytą gaminį.

Ar įmanoma taip dažyti savarankiškai?

Tai pakankamai sudėtingas procesas, kuriam reikia ne tik žinių bei patirties, bet ir specialios įrangos. Todėl dažnu atveju savarankiškai to padaryti tikrai nepavyks. Ir tikrai ne atsitiktinai miltelinis dažymas atliekamas tik šioje srityje besispecializuojančių įmonių. Kadangi reikia pasirūpinti tiek paviršių paruošimu, tiek ir tinkamos spalvos parinkimu, tiek ir pačio dažymo procesu. Kuris susideda netgi iš kelių dalių. Ir visam tam reikia specialios įrangos. O ir pats dažymas pakankamai unikalus, besiskiriantis nuo tradicinių variantų, kai skystais dažais tiesiog padengiamas paviršius. Kuo iš esmės gali užsiimti praktiškai kiekvienas. 

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.