Kaip koučingas gali Jums padėti?

Koučingas yra lavinamasis požiūris į darbą ir bendravimą su kitais žmonėmis. Tai gali padėti žmonėms ugdyti savo asmeninius gebėjimus, tarpasmeninius įgūdžius ir gebėjimus, suprasti ir užjausti kitus. Savo ruožtu tai gali padėti žmonėms suprasti daugiau sužinoti apie savo iššūkius ir priimti pagrįstus sprendimus dėl savo ateities. Tai gali stiprinti jų gebėjimą naudoti įvairius įtakos darymo ir vadovavimo stilius. Koučingas gali padėti žmonėms jaustis labiau įgaliotiems keistis ir tobulinti savo efektyvumas.

              Šios vizijos įgyvendinimas reiškia paramą žmonėms, besinaudojantiems paslaugomis, kad jie galėtų tobulėti asmeninius gebėjimus, kad jie galėtų efektyviausiai vadovauti savo piliečiams. Tai reiškia, kad turi būti darbo jėgos su tarpasmeniniais santykiais įgūdžių ir vadovavimo gebėjimų dirbti su skirtingais žmonėmis įvairiais būdais. Tai reiškia, kad reikia plėtoti socialinių paslaugų kultūrą, kad žmonės jaustųsi vertinami, įgalintas, įgalintas, įkvėptas, motyvuotas ir galintis pamatyti bei pasinaudoti galimybėmis dalykai kitaip. Tai reiškia, kad reikia užtikrinti, kad kultūra ir toliau būtų remiama pagrindinės socialinių paslaugų vertybės: įgalinimo ir dalyvavimo skatinimas, kiekvieno individo supratimas šeimos ir bendruomenės kontekste, atskirų asmenų ir bendruomenių stipriųjų pusių nustatymas ir stiprinimas. Jei daug žmonių iš socialinių paslaugų dažniau taiko instruktavimo metodą tai pradės daryti platesnį poveikį paslaugų ir organizacijos kultūrai.

               Mes galime naudoti koučingo metodą neoficialiai, kad galėtume geriau bendrauti tarp žmonių naudojantis paslaugomis ir tarp kolegų, dirbančių socialinėse tarnybose. Jeigu nori paremkite kitus ir save, kad atsitrauktumėte ir pažvelgtumėte į dalykus kitaip, galite pagalvoti naudojant koučingo pokalbį. Koučingo pokalbio tikslas – paskatinti mąstyti ir apmąstyti. Tai gali sukurti galimybę žmonėms pamatyti dalykus iš naujos perspektyvos. Tai gali padėti, jie ugdo savo gebėjimus, suvokia savo situaciją ir aiškiai pasirenka apie tai, ką daryti toliau. Daugiau informacijos rasite https://alcauskas.lt/2021/11/18/kas-yra-koucingas/

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.