Mikroautobusų nuoma: kada klienta renkasi šią paslaugą?

mikroautobusų nuomaPo vieną ar kelis automobilius turi dažnas šeimos ūkis. Tradiciniai modeliai talpina po 4-6 keleivius. To visiškai pakanka keliauti tvarkant kasdienius reikalus bei šeimos ar nedidelės grupelėms išvykoms. Tačiau kartais aplinkybės susiklosto taip, jog kartu keliauti turi gausesnis žmonių skaičius, norima didesnės erdės bei komfortiškesnės kelionės arba tiesiog reikia originalesnės transporto priemonės. Tikėtina, jog mikroautobusų nuoma taps viena priimtiniausių alternatyvų šiuo atžvilgiu. Tai – patogu ir gana ekonomiška kainos atžvilgiu.

Mikroautobusas – didesnį keleivių skaičių pervežti galinti transporto priemonė. Jei pastarojoje yra iki 8 vietų, vairuotojui pakankanka B kategorijos, didesnis keleivių skaičius reikalauja D kategorijos. Tačiau mikroautobusų nuoma suinteresuotas asmuo dėl to galvos sukti neturėtų – galima rinktis nuomą su vairuotoju ir atsipalaidavus keliauti reikiama kryptimi.

Į kokias paslaugas orientuojasi mikroautobusų nuoma užsiimančios bendrovės?

  • Mikroautobusai vestuvėms. Vestuvėms – viena svarbiausių švenčių žmogaus gyvenime. Pasiruošimas šiai progai reikalauja daug laiko ir pastangų. Transporto klausimas taip pat yra gana reikšmingas. Vieni jaunavedžiai renkasi prabangias transporto priemones, tuo tarpu kitiems priimtini ir mikroautobusai. Pastarieji gali padėti sutaupyti bei neretai yra derinami prie šventės temos.
  • Mikroautobusai mergvakariams/bernvakariams. Per paskutinį jaunosios ar jaunojo „pasispardymą“ apie vairavimą galvoti nesinori nei vienam šventės dalyviui. Transporto nuomos bendrovių atstovai noriai leis papuošti mikroautobusą žaismingomis dekoracijomis, o draugiškai bei paslaugiai nusiteikęs vairuotojas dar labiau sustiprins šventišką nuotaiką.
  • Mikroautobusai ekskursijoms. Kai kurios mikroautobusų nuoma besiverčiančios įmonės siūlo ne tik transportą, bet gali pasiūlyti ekskursijų maršrutus, vertėjų bei gidų paslaugas.
  • Mikroautobusai konferencijoms, seminarams ir panašiai. Konferencijos bei kiti panašaus pobūdžio renginiai gana dažnai organizuojami atokesnėse vietose, tarkime – kaimo turizmo sodyboje. Dažna įmonė, užuot kompensavusi degalų išlaidas kiekvienam darbuotojui, renkasi mikroautobusų nuomos alternatyvą. Kelionė kartu su gausia kolegų kompanija yra kur kas priimtinesnė ir patiems renginio dalyviams, o galimybė pailsėti nuo vairavimo leidžia pasiduoti nuodėmei išgerti ir vyno taurę.
  • Mikroautobusai kelionėms užsienio šalių teritorijoje. Mikroautobusų nuoma yra itin tinkama nusprendusiems pakeliauti po užsienį. Ši erdvi transporto priemonė – idealus pasirinkimas patogiai kelionei ir gausaus bagažo talpinimui.

 

straipsniai Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.