Medžioklės prožektorių tipai

Neužtenka tiesiog nusipirkti bet kokį atsitiktinį prožektorių. Medžioklė yra ne tik atsitiktinumo žaidimas, bet ir daugiausia įgūdžių reikalaujantis žaidimas, todėl tinkamas dėmesys jūsų medžioklei yra pagrindinis sėkmės komponentas.

Yra keturi pagrindiniai elementai, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis reikiamą prožektorių: maitinimo šaltinį, tvirtinimo tipą ir šviesos spalvą.

Maitinimo šaltinis

Du pagrindiniai medžioklės prožektoriams tipai yra 12 V ir įkraunamos baterijos.

Laidiniai įrenginiai yra prijungti prie 12 V šaltinio galios per automobilio cigarečių adapterį ir leidžia apšviesti nejudant jokio akumuliatoriaus veikimo laiko. Kadangi šie prožektoriai visada turi būti prijungti prie galios, kad jie veiktų, jie bus naudojami transporto priemonėse, valtyse, keturračiuose ar kituose panašiuose 12 V nuolatinės srovės šaltiniuose. Nors apšvietimas yra pastovus, mobilumas yra ribotas, nes 12 V prožektorių virvės paprastai yra ne didesnės kaip 10 pėdų ilgio, todėl jie paprastai būna pritvirtintose padėtyje.

Įkraunami akumuliatoriniai prožektoriai paprastai gauna ličio jonų akumuliatorius. Šie prožektoriai yra labai mobilūs ir puikiai tinka medžiotojams. Tačiau jie šviečia tik tam tikrą laiką, maždaug 2–3 valandas, o po to reikalingas įkrovimas, todėl jie geriausiai tinka trumpesnėms išvykoms.

Delniniai prožektoriai yra turbūt populiariausias pasirinkimas, nes jie siūlo daugiausiai mobilumo ir leidžia operatoriams judinti šviesą visur, kur reikia, nereikia leisti laiko koreguoti laikiklio. Norėsite lengvo prožektoriaus su neslystančiu, ergonominiu sukibimu, kad būtų užtikrintas patogus naudojimas, net esant drėgnam orui. Delninis įrenginys su fiksavimo galimybe užtikrins šviesą, nereikia nuolat paspausti jungiklio, pridedant kitą patogumo lygį ir pašalindamas „strobingo“ efektą.

Medžiotojams, kurie naudoja 12 V galią, arba didžiąją dalį savo medžioklės su transporto priemone medžioja, geriausias pasirinkimas gali būti pritvirtintas prožektorius. Visam laikui montuojami prožektoriai yra įsukami armatūra, skirta transporto priemonės, valties ar keturračio išorei.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.