Medžio plaušo plokštės – kokybiškiems namams

namo statybaNamai – vieta, kurioje mes galime jaustis visiškai saugūs. Ne tik šiuolaikiniai, dabar statomi namai gali būti labai kokybiški ir atitikti aukščiausius standartus. Naudojant pačias kokybiškiausias priemones net ir labai senos statybos namus galima prikelti naujam gyvenimui. Tam puikiai tinka medžio plaušo plokštės pigiau, kurios padeda izoliuoti net ir labai senos statybos namus. Namų statybos kompanija mini, kad nemaža dalis žmonių nusprendžia pirkti senus namus ir juos renovuoti. Paprasčiausiai, gaunamas efektas bus toks pat, tačiau kainos atžvilgiu tai kur kas pigesnis pasirinkimas.

Stogo izoliavimas

Stogas – namo kepurė. Seno namo stogo keitimas reikalauja nemažai investicijų, tad daugelis žmonių neskuba užsiimti tokiais darbais. Kur kas pigesnė alternatyva – medžio plaušo plokštės pigiau, kuriomis galima izoliuoti net ir labai senus namų stogus.

Kodėl stogo izoliacija būtina?

  • Pirmiausia, pro stogą į Jūsų namų vidų gali patekti vanduo, sniegas ir kiti krituliai, kurie tikrai Jums apsunkins gyvenimą.
  • Pro stogą išeina labai daug šilumos, taigi padidėja šildymo išlaidos.
  • Prastos kokybės stogas dažniausiai labai barška, tad vėjuotomis dienomis būti namuose nemalonu dėl garsų.

Stogo izoliavimas yra būtinas. Ne tik dėl estetikos, tačiau ir dėl gyvenimo kokybės. Namų statybos kompanija orientuojasi, kad dengti stogai sėkmingai tarnautų dešimtimis metų.

Fasado renovacija

Jeigu stogas jau sutvarkytas – laikas pradėti tvarkyti fasadą, kurio prasta būklė pasižymi labai panašiais minusais kaip ir stogo. Papildomai, dėl prasto fasado stovio – jis paprasčiausiai yra. Koks rezultatas kur kas greičiau sugriuvę namai. Kur kas pigiau yra juos atnaujinti nei išgriauti visą namą ir statyti iš naujo.

Grindų būklės gerinimas

Galiausiai, paskutinis renovacijos žingsnis – grindų gerinimas. Vėlgi, darbus reikia atlikti ne dėl estetikos, tačiau dėl funkcionalumo. Pro grindis prarandame labai daug šilumos, tad jeigu norite to išvengti – renovacija yra būtina. Jai naudoti rekomenduojame medžio plaušo plokštes. Kadangi jos yra didelės – apšildymo darbai yra labai greitai ir paprasti. Nebūtina samdytis profesionalų, kurie jie padėtų kokybiškai atlikti sandarinimo darbus.

Kodėl medžio plaušo plokštės?

  • Namų statybos kompanija, kuri ilgus metus užsiima tiek statybomis, tiek renovacija, rekomenduoja medžio plaušo plokštes. Jos puikiai tinka namo izoliacijai nuo stogo iki pat grindų.
  • Kuo daugiau plokščių pirksite – tuo pigiau Jums viskas kainuos. Kadangi šios plokštės gali sandarinti tiek stogą, tiek fasadą, tiek grindis – vieno pirkimo metu galite pagerinti visų namų kokybę ir tuo pačiu sutaupyti nemažai pinigų.
  • Šios plokštės yra ekologiškos, tad jeigu pergyvenate, kad statybinės medžiagos gali būti kenksmingos Jūsų šeimai – rinkitės šias, kurios pagamintos iš natūralių medžiagų. Jose nėra jokių priedų, kurie galėtų būti kenksmingi žmogui.
  • Plokštės didelės, tad jomis per trumpą laiką greitai padengsite bet kokį paviršių.

Jeigu nežinote, kurios plokštės Jums tinka labiausiai, o laiko neturite lyginti skirtingus pasiūlymus – pasitarkite su profesionalais, kurie yra pasiruošę suteikti Jums konsultacijas. Svarbiausia – įvertinti savo poreikius. Juk priklausomai nuo to kuri namo dalis bus apšildoma – reikėtų pasirinkti ir atitinkamas plokštes.

 

straipsniai Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.