Maisto produktai internetu – praktika, naudinga ne tik karantino metu

Kad ir kokie užimti bebūtume, maistą gaminti reikia. Aišku, niekas nedraudžia kaskart mėgautis kavinių, restoranų gaminiais (tiesa, dėl karantino suvaržymo tokios galimybės šiuo metu nėra) ar išsinešimui pagamintu maistu, tačiau, klausimas, kiek tai gali tęstis. Ypač, kai piniginės turinys greitai senka, namuose auga vaikai, kuriuos norisi maitinti patiekalais, dėl kurių sudėties esame garantuoti. O ir, galiausiai, maisto gaminimas kai kuriems yra tikrai yra maloni veikla, į kurią gali įsitraukti visi šeimos nariai.

Tiesa, nusiteikimą prieš maisto gaminimą namuose neretai lemia visai kita priežastis. Tai – „alergija“ maisto prekių parduotuvėms. Ne visiems patinka „trintis“ užpakalinėmis „dalimis“ ilgoje eilėje prie kasų, burnoti dėl neva per lėto kasininkų darbo (atsargiai, tai toks nepasitenkinimas viskuo gali būti ir užkrečiamas! ), kone tikrąja to žodžio prasme muštis dėl paskutinio banano su akcija bei mėgautis kitomis „pramogomis“ prekybos centruose, kurios, deja, yra veikiau kasdienybė, nei išimtis.  O kur dar kiti, dažnai pasitenkinimo nekeliantys niuansai, susiję su apsipirkinėjimu fizinėse parduotuvėse. Tai – tikras laiko rijimo „aparatas“! Jei paskaičiuotumėte, kiek laiko trunka kelionė į prekybos centrą ir atgal, prekių rinkimasis, stovėjimas kasoje, laisvos parkavimosi vietos medžioklė bei kiti niuansai, be kurių neapsieina eilinis apsipirkimas prekybos centre, gautume iš tiesų įspūdingus skaičių. O šis, minučių ar valandų pavidalu, atimtas iš paros, rodo, kiek bereikalingai laiko, kuris galėjo būti praleistas kur kas turiningiau, sugaišote.

Džiugu,  jog šiandien viso to galima išvengti. Išeitis – maisto produktai internetu. Tai – ne tik alternatyvus apsipirkimo būdas, kurį karantino metu dažnas buvo priverstas išbandyti, tačiau iš tiesų naudinga praktika, kurią galima efektyviai pritaikyti savo kasdienybėje. Džiugu, jog vis daugiau įmonių pradeda siūlyti tokią paslaugą. Logiška, jog kuo didesnė konkurencija rinkoje, tuo naudingesnės sąlygos klientams siūlomos, o ir prieinamų prekių pasirinkimas didesnis.  Jei dar nežinote, siūlome užsukti į internetinę parduotuvę www.eastanbul.lt/, prekiaujančią egzotiniais maisto produktais, bei kitomis, „įdomesnėmis“ prekėmis. Stiprų pliusą šis pardavėjas gauna ne tik dėl įdomaus, ne kiekviename eiliniame prekybos centre (ypač mažesniame) prieinamo asortimento, bet ir prekių pristatymo visoje šalies teritorijoje.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.