Lengvųjų automobilių nuoma – svarbiausia skaityti sąlygas

nuoma

Grįžtame atostogų iš emigracijos, sugenda nuosavas automobilis, norisi išbandyti tam tikro modelio automobilį – yra daugybė priežasčių, kodėl žmonės domisi lengvųjų automobilių nuoma. Šiuo metu išsinuomoti automobilį praktiškai taip pat lengva, kaip prekybos centre nusipirkti šoninės. Visgi, yra ir tam tikrų niuansų, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį. Pirmas ir pagrindinis – svarbu skaityti nuomos sąlygas!

Kodėl svarbu perskaityti nuomos sąlygas?

Maža nuomos kaina vilioja, tačiau neperskaitę nuomos sutarties sąlygų nežinosite, kas slypi už mažų skaičių. O slėptis gali daug kas. Pirmiausia užstatas. Dažniausiai jis didesnis, gali siekti ir 500-1000 eur ir jis priimamas kreditine kortele. Neturint tiek pinigų kortelėje, užstato suma dar gali pakilti.

Automobilio draudimas yra ne ką mažiau svarbi nuomos sutarties dalis. Pasidomėkite, koks draudimas jums apsimoka, koks ne, nes automobilių nuomos bendrovės siūlo draustis net keliais papildomais draudimais. Dažnai jie neapsižiūrėjus kelis kart pabrangina automobilio nuomą.

Dar vienas svarbus dalykas, į kurį svarbu atsižvelgti užsakant automobilius iš anksto internetu – automobilio pasiėmimo vieta. Jei atvykstate lėktuvu, patogiausia, vos išėjus ir rasti nuomos punktą, tad tik pasirašius keletą popierėlių sėsti į automobilį. Deja, kartais per neapsižiūrėjimą ir neatidumą, užsisakome automobilį, kurį atsiimti reikia jau už oro uosto ribų, kartais mieste ar už kelių kilometrų. Papildomas vargas, išlaidos taksi, daugiau laiko sugaištama iki įsėdama į automobilį.

Papildoma įranga taip pat kainuoja. Pavyzdžiui, vaiko kėdutė bet kokiu atveju yra papildoma įranga. Tačiau papildoma bagažinė ant stogo jau yra daiktas, kurio nereikėtų jei imtumėte automobilį su didesne ir talpesne bagažine. Naujesnis ir kiek brangesnis automobilis yra su integruota navigacija, tuo tarpu senesnis ir pigesnis jos neturi ir reikia imti kaip papildomą įrangą. Taigi, reikia paskaičiuoti, kuris variantas labiau apsimoka.

Mažas šriftas ne priežastis aklai pasirašyti sutartį, neįsiskaičius į visas sąlygas. Tik perskaitę, gerai susipažinę su situacija ir sąlygomis, galėsite būti ramūs, jog pasirinkote ne tik pigią nuomą, bet ir kokybišką paslaugą.

Daugiau praktiškų patarinų apie nuomą tinklalapyje https://smartrent.lt

 

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.