Kuo automobilių nuoma tokia patraukli verslui ir privatiems asmenims?

auto nuoma

Reikia naujo automobilio kažkokiam konkrečiam tikslui? Nuomos paslaugos dabar yra labai pigios, o pasirinkimas – milžiniškas! Anot https://www.turbonuoma.lt, lengvųjų automobilių nuomos paslaugos dabar yra pigiausios lyginant pastarąjį dešimtmetį. Nuomotojai siūlo įvairių markių automobilius tiek verslui, tiek privatiems asmenims. Svarbu tai, kad transportas gali būti nuomojamas tiek trumpam laikui, tiek ir ilgam laikotarpiui.

Automobilių nuoma naudinga keliais atvejais

Klaidinga manyti, kad lengvuosius automobilius naudingiausia nuomotis tik trumpam laikui ir tik kažkokiam konkrečiame tikslui. Automobilius nuomojančios bendrovės akcentuoja, kad ilgalaikė nuoma neretai yra žymiai patrauklesnis pasirinkimas nei naujos transporto pirkimas. Kai automobilis nuomojamas ilgam laikotarpiui, į nuomos kainą įtraukiami visi kaštai. Pavyzdžiui, asmuo ar įmonė, kuri nuomojasi automobilį ilgam laikui, neturi mokėti draudimo mokesčio, neturi rūpintis technine apžiūra bei kitais niuansais. Nuomojamos transporto priemonės yra visiškai tvarkingos. Taip pat nereikia pamiršti garantijų.

Išsinuomojus automobilį ir juo važinėjant, jums nereikės baiminti dėl gedimų. Tarkime, kelyje kažkas atsitinka ir nuomotas automobilis sugenda. Jums reikia kreiptis į nuomotoją, o šis pasirūpins technine pagalba kelyje bei iš karto parūpins kitą transportą. Aišku, išimtis taikoma gedimams, kurie atsiranda dėl netinkamos automobilius priežiūros.

Automobilių nuoma naudinga dar ir tuo, kad kai kurios bendrovės siūlo išpirkimo galimybę. Trumpai tariant, renkantis išperkamąją nuomą, jūs galite sutaupyti gana nemažai pinigų. Tai panašu į transporto priemonės pirkimą išsimokėtinai. Tačiau, tokiais atvejais pirmųjų įnašų ar įkeitimų nebūna. Žinoma, tokią galimybę siūlo ne visi transporto priemonių nuomotojai.

Kaip bebūtų, verta atminti, kad automobilių nuoma galima naudotis tik sutikus su nuomotojo keliamomis sąlygomis. Sudarant nuomos sutartį, būsite informuoti ką daryti galite ir ko ne. Dažniausiai nuomos sutarties sąlygose nurodoma, kad draudžiama automobiliu vairuoti pažeidinėjant kelių eismo taisykles. Taip pat gali būti draudimas perduoti transporto priemonę kitiems asmenims, kurie nėra įtraukti į nuomos sutartį. Laikantis taisyklių, viskas būna gerai. Tačiau, pažeidus sutarties sąlygas, gali būti taikomos baudos ir kažkokios kompensacinės pinigų sumos.

Tad, norintiems automobilį išsinuomoti, pravartu plačiau pasidomėti kaip viskas veikia.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.