Kreditas internetu – populiari paslauga perkant IT įrangą

kreditas internetu2015-ųjų metų statistika teigia, jog Lietuvos gyventojai vis dažniau ryžtasi skolintis iš kredito davėjų, suteikiančių ir mažesnes paskolas. Ilgą laiką kaltinamos neatsakingu skolinimu, greitųjų kreditų bendrovės pateikia statistiką, kurioje teigiama, jog pradelstų įsiskolinimų kasmet mažėja, o skolinti norinčių – daugėja. Tai reiškia, jog vis daugiau žmonių skolinasi atsakingai. Dažniausiai kreditas internetu žmonėms pagelbsti ne kaip pragyvenimo šaltinis, o kaip pagalba renkantis didelį pirkinį. Vienas populiariausių pasirinkimu – IT įranga.

Pasirodo, kad daugelis lietuvių IT įrangą perka būtent pasinaudoję greitųjų kreditų bendrovėmis. Dažniausiai IT įrangos kainos yra didelės ir ne visuomet pavyksta norimą televizorių ar naują kompiuterį įsigyti iš sutaupytų pinigų. Be to, labai dažnai tokia s prekes parduodantys tinklai ima ir paskelbia stebėtina akcijas, kurioms atsisakyti sunku. Tokiu atveju siūloma 40 ar net daugiau procentų nuolaida tiesiog negali suvilioti. Iki atlyginimo dar toli, tad tokiu atveju puikiai pagelbsti kreditas internetu.

Gal ir Jūs galvojate apie naują namų kiną, tačiau kaip tik pritrūko kelių šimtų eurų, o akcija parduotuvėje baigsis poryt? Pasidomėkite smulkiųjų kreditų bendrovių teikiamomis paslaugomis. Nedidelė paskola norima pirkiniui – piki galimybė paversti norus realybe. Pasidomėkite, kokios greitųjų kreditų bendrovės teikia nedideles paskolas internetu ir palyginkite kelių iš pateikiamų pasiūlymų sąlygas. Galbūt viena bendrovė suteikia patogesnes sąlygas, galbūt kažkur yra mažesnės palūkanos, o gal kreditas iš viso teikiamas nemokamai?

Išanalizavę keleto kreditorių siūlymų, galėsite lengva apsispręsti, kuris iš jų Jums patogiausias. Netgi internete galite iš karto apskaičiuoti savo būsimą paskolą ir sužinoti, kokios palūkanos už paskolą Jums bus suskaičiuoti ir kokio dydžio mėnesinius įnašus reikės mokėti už naują kompiuterį ar kitą įrenginį. Tai labai patogu, o pamatę, jog sąlygos Jums tinkamos, kredito prašymą galėsite užpildyti tiesiog internetu. Vos keliolika minučių duomenų patikrinimui ir Jūsų sąskaitoje jau guli trūkstami pinigai. Telieka nuvykti į parduotuvę ir išsirinkti norimą pirkinį. Galbūt tai naujausia žaidimų konsolė, kuri taps geriausia pramoga šį vakarą Jums ir kompanijai Jūsų draugų?

straipsniai Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.