Greita finansinės pagalba ir šeimai, ir verslui

greitieji kreditaiNei vienas neapsaugotas nuo nemalonių netikėtumų, nelaimių ar tiesiog nesėkmių, kuomet pritrūksta pinigų ir prireikia greitos finansinės pagalbos. Greiti kreditai tokiu atveju geriausia išeitis. Jie padeda atsistoti ant kojų, išsaugoti gyvenimo tempą ir visada jaustis saugiai, patogiai, laisvai. Įvairaus dydžio kreditai dabar teikiami tiek fiziniams asmenims, tiek įmonėms.  Todėl kiekvienas turėtų žinoti keletą svarbių aspektų apie šią paslaugą.

Šeimos laimei ir saugiam gyvenimui

Greitieji kreditai fiziniams asmenims itin populiarūs jau apie dešimtmetį. Žmonės drąsiai naudojasi kredito bendrovių paslaugomis, siekdami užtikrinti savo šeimos ar asmeninę gerovę. Juk greiti pinigai dažnai yra vienintelė išeitis išspręsti staiga atsiradusią problemą.

Jeigu norite gauti kreditą turėtumėte žinoti, jog kredito bendrovei bus aktualu:

  • Jūsų padėtis darbo rinkoje. Tai reiškia, kad kredito įmonė norės žinoti ar Jūs dirbate, kokioje darbo vietoje. Jei ne – prieš kiek laiko netekote darbo. Greiti kreditai internetu bedarbiams kai kuriose bendrovėse suteikiami ne taip lengvai, nes įmonė nori būti įsitikinusi kliento mokumu, kad sandėris būtų abipusiai naudingas. Kitos bendrovės nėra tokios griežtos ir bent jau nedidelės vertės greitieji kreditai nedirbantiems suteikiami nesigilinant į minėtas aplinkybes;
  • Gyvenamoji vieta nėra labai svarbi, jei ji Lietuvos teritorijoje. Šiuo metu daugelis skelbia, kad jų įmonėje teikiami greiti kreditai visiems, bet ar tai tiesa? Jei žmogus gyvena užsienyje ar jis taip pat lengvai pasieks greitasis kreditas? Atsižvelgus į klientų poreikius, teikiami greiti kreditai uk, Airijoje ir kitose smarkiai lietuvių apgyvendintose šalyse, todėl net išvykus į užsienį Jus gali pasiekti kreditai iš Lietuvos.
  • Šeimyninė padėtis domina įmonę taip pat dėl asmens mokumo. Jei greiti pinigai domina žmogų, kuris yra didelės šeimos maitintojas, į jį žiūrima kiek atsargiau, nes nesėkmės atveju, sudėtinga iš tokio skolininko reikalauti pinigų. Kreditas lengviau suteikiamas tam, kas nėra įsipareigojęs kitiems pajamų neturintiems asmenims;
  • Skolinimosi istorija. Nei viena kredito bendrovė nenori aklai pasitikėti klientu, todėl dažniausiai peržvelgia jo skolinimosi istoriją. Greiti kreditai skolingiems nesuteikiami griežtesnėmis sąlygomis arba išvis atsisakoma tai daryti. Su tais, kurie turėjo įsiskolinimų anksčiau, elgiamasi taip pat panašiai. Tad jeigu anksčiau nesilaikėte kredito sutarties sąlygų, laikų nesumokėjote įmokų, galite tikėtis, kad Jums greitas kreditas nebus suteiktas.

Tai svarbūs kriterijai, kurių laikosi beveik visi skolintojai, tačiau jie taip pat pabrėžia, kad kiekvienas atvejis individualus, todėl konkrečios sąlygos ir galimybės derinamos asmeniškai.

Greita pagalba įmonės sėkmei

Kaip jau minėta greiti kreditai teikiami ir nedidelėms įmonėms, individualia veikla užsiimantiems asmenims. Kartais sumažėja pelnas, atsiranda nenumatytų išlaidų, atsitinka netikėtų įvykių, todėl ir juridiniams asmenims prireikia greitos finansinės pagalbos. Greiti kreditai imonems teikiami tik įsitikinus jų mokumu, įvertinus galimybes, apžvelgus kredito istoriją, jei tokia yra. Jei įmonė jau ne kartą skolinosi ir laiku neįvykdė savo įsipareigojimu, su tokiu klientu kredito bendrovės nelinkusios derėtis. Neturintiems tamsios praeities, kreditai suteikiami greitai ir palankiomis sąlygomis.

Kartais prašoma greitos finansinės pagalbos ir verslo pradžioje, kai informacijos apie kredito istoriją nėra. Tokiu atveju paskola suteikiama kur kas lengviau, netgi pasiūlomi greiti kreditai be palūkanų, todėl skolintis ir paprasta, ir naudinga.

Greiti kreditai – paprastas ir efektyvus kelias į finansinę gerovę tiek paprastam žmogui, tiek sudėtingai kelią į sėkmę besiskinančiai verslo įmonei. Gyvenkite saugiai ir užtikrintai!

 

straipsniai Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.