Kokius dantų protezus pasirinkti?

Dantų protezus neretai pasirenka vyresnio amžiaus žmonės. Odontologų paslaugos kainuoja nepigiai, todėl žmonėms dažnai reikia nemažai taupyti, kol jie gali pasirinkti dantų protezus. Dantų protezų gali reikėti ir jaunesniems žmonėms. Tačiau tokiais atvejais dažniausiai žmonės moka kiek pigesnę kainą. Jauni žmonės mėgsta nuotykius, todėl neretai susižeidžia. Pramogaujant gali iškristi dantis, jei yra stipriai atsitrenkiama. Dantis iškristi gali ir neatsargiai valgant. Tokiu atveju reikia danties implanto ir protezo. Tai kainuoja apie 700 – 1 000 eurų. Kaina yra nepigi, tačiau gerokai pigesnė nei suma, kurią reikia mokėti tiems, kuriems reikia atstatyti visą žandikaulį. Dantų protezai kainuoja brangiai, todėl odontologai neretai siūlo klientams pigesnius variantus. Galima pasirinkti šiuos variantus:

 

  • Dantų protezai gali būti nepatogūs, jei yra išimami. Tačiau tai daug pigiau nei mokėti už dantų protezus, kurie yra neišimami. Jei norite sutaupyti, tuomet galite pasirinkti šiuos dantų protezus. Tačiau prieš pasirenkant pagalvokite ar tai bus patogu. Galite pabendrauti ir pasikonsultuoti su odontologu. Jis patars ar verta pasirinkti išimamus protezus, galės apie juos papasakoti. Pasirinkti išimamus protezus yra verta tiems, kurie nenori brangiai mokėti. Tokie protezai yra gerokai pigesni, todėl juos gali pasirinkti kiekvienas, kuris moka taupyti. Jei turite santaupų, tuomet galite pasirinkti šį variantą. Tačiau svarbu pagalvoti apie patogumą. Dantų protezai turi būti patogūs. Jei manote, jog nebus patogu, tuomet rinkitės brangesnį variantą. Dažniausiai žmonės renkasi išimamus dantų protezus, nes nori sutaupyti.
  • Neišimami dantų protezai yra brangesni, tačiau patogesni. Tokie protezai atrodo ir jaučiasi kaip tikri dantys. Juos pasirinkus nereikės galvoti apie tai, jog protezai gali iškristi, jų nereikės išsiimti einant miegoti. Dantų protezai yra patogesni, jei jie neišimami, tačiau jų kaina yra brangi. Jei reikės žandikaulio atstatymo, tuomet kaina bus apie 3 000 – 8 000 eurų. Kaina yra brangi, todėl ne visi gali pasirinkti dantų protezus. Kai kurie ima kreditą tam, jog sumokėtų už odontologo paslaugas. Dantų protezai yra brangūs, todėl pagalvokite ar verta juos pasirinkti.

 

Pasirinkti dantų protezus gali būti nelengva. Jei norite pasirinkti lengviau, tuomet skirkite laiko ir pagalvokite, kas bus patogiau. Svarbu galvoti ir apie kainą. Dantų protezų kainos skiriasi, tuomet reikia pagalvoti, kiek galite skirti odontologo paslaugoms. Pasitarkite su odontologu ir tuomet nuspręskite, kuriuos pasirinkti.

 

Šv. Kristoforo odontologijos klinika

Kęstučio g. 33, Vilnius, LT – 08121

https://kristoforoklinika.lt

info(eta)kristoforoklinika.lt

+370 620 84477

+370 5 2617143

 

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.