Kokią reikšmę turi sužadėtuvių žiedai?

Anksčiau ar vėliau du vienas kitą mylintys žmonės pradeda planuoti ir galvoti apie ateitį kartu. Dienos bėga, metai lekia, ryšys kasdien vis stiprėja. Dėl to dar senų senovėje buvo išrasta santuoka. Prieš šią ceremonija įvyksta piršlybos arba kitais žodžiais kalbant – būsimos nuotakos „rankos paprašymas“. Šį veiksmą vyras dažniausiai atlieka priklaupęs ant kelio ir ištiesęs žiedą prieš moterį. Jaudinanti akimirka. Abiejų vienas kitą mylinčių žmonių širdys pradeda plakti vis stipriau ir stipriau, kol galiausiai ji ištarią tą lemiamą ir būsimo jaunikio itin trokštamą – „Taip!“.

Tenka pripažinti, jog sužadėtuvės yra labai svarbus gyvenimo žingsnis abiems partneriams. Po jų seka ir kitas reikšmingas įvykis – tai vestuvės. Tinkamai parinkta sužadėtuvių data gali gyvenime daug reikšti ar net nulemti Jūsų gyvenimo tėkmę su mylimu žmogumi. Jeigu domintės labiau šiais dalykais, galite pasitikslinti, kada verčiau rinktis sužadėtuves ir kada jau paskirti lemiamą vestuvių datą.

Tiek vestuvių, tiek ir sužadėtuvių žiedai turi tam tikrą prasmę. Idealios formos žiedo apskritimas simbolizuoja gyvenimo ratą. Vyrams svarbu, kad šį papuošalą mergina priimtų. Vadinasi, ji taip pasako savo nuomonę, jog sutinka tekėti ir būti to vyro žmona. Per amžius įprasta, kad sužadėtuvių žiedą savo išrinktąjai dovanoja vyras, prašydamas savo mylimosios rankos, bet šiais laikais, pasipiršti gali ir dailiosios lyties atstovė.

Vieta, kur yra itin didelis sužadėtuvių žiedų pasirinkimas – fashiongold.lt. Šią svetainę rekomenduoja ne viena mylimųjų pora. Taip jau įprasta, kad sužadėtuvių žiedai yra būsimo jaunavedžio dovana, pasipiršimas ir prašymas savo merginos tapti jo žmona, jo gyvenimo palydove. Šie papuošalai – tai lyg dviejų žmonių meilės ir kartu atsidavimo vienas kitam simbolis. Žiedus galima prilyginti ir kelionei, į kurią vyksta du žmonės, nusprendę praleisti savo gyvenimą kartu. Šiai meilės išraiškai visai nesvarbu nei iš kokio metalo žiedai pagaminti, nei kiek jie kainuoja ar koks žiedų stilius. Kiekvienas, tiek klasikinis, tiek ir modernaus dizaino sužadėtuvių žiedas visada parodo didžią meilę, kuria dalijatės su savo sužadėtiniu, o vėliau ir būsimu gyvenimo partneriu.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.