Kodėl verta rinktis „EVP PROJEKTAI“ patalpų valymui?

 

 

Pastaruoju metu daug laiko praleidžiame namuose, kadangi karantino metu mažiau galimybių išvykti papramogauti, lankyti artimuosius, todėl ir savo namus tikriausiai dažniau tvarkome patys. Tačiau būna situacijų, kai tam tikrų patalpų valymas reikalauja per daug mūsų laiko ir energijos. Tada mums gali padėti valymo paslaugas teikianti įmonė – „EVP PROJEKTAI“ Vilniuje. Kodėl verta pasirinkti būtent šią įmonę? Visų pirma, joje dirba atsakingi darbuotojai, kurie atlieka pačius įvairiausius švarinimosi darbus.

Sniego valymas

Dar visai neseniai dėl apsnigtų kiemų, pravažiavimo takų turėjome daug rūpesčių. Jeigu nuvalyti reikia didesnį plotą, verta pasitelkti „EPV PROJEKTAI“ darbuotojus, kurie greitai atlieka sniego valymo darbus.

Apleistų patalpųvalymas ir kvapų naikinimas

„EVP PROJEKTAI“ įmonės darbuotojams kartais patikimas apleistų patalpų valymas. Tokiose patalpose ne tik reikia iškuopti daugybę šiukšlių, bet ir kruopščiai išvalyti metų metais besikaupusius nešvarumus, panaikinti nemalonų kvapą. Jeigu jums reikia išvalyti tokią patalpą, verčiau šį darbą patikėkite profesionalams, nes tokių apleistų butų valymas reikalauja daug jėgų.

Postatybinis patalpų valymas

Namuose, butuose po statybų ar remonto tenka šveisti dažų, klijų ir kitų medžiagų likučius nuo sienų, grindų, langų, taip pat reikia iššluoti kalnus dulkių ir nešvarumų. Jeigu norite, kad patalpų valymas po statybų būtų atliktas greitai ir nepriekaištingai kreipkitės į „EVP PROJEKTAI“. Įmonės darbuotojai naudoja profesionalias priemones, kurios pašalina įvairių statybinių medžiagų likučius ir nepažeidžia naujų paviršių.

Medinių grindų dengimas alyva

Medinės grindys visada atrodo gražiai ir patraukliai, tačiau ilgainiui pradeda matytis nusidėvėjimo požymiai. Vienas iš būdų kaip jas atnaujinti – tai alyvavimas. „EVP PROJEKTAI“ profesionaliai padengs grindis alyva ir galėsite vėl džiaugtis puikia jų išvaizda.

Taigi, patalpų valymas su įmonės darbuotojų pagalba bus atliktas greitai ir kruopščiai. Aplinkoje siaučiant virusams svarbu tinkamai atlikti paviršių dezinfekciją, nuolat prižiūrėti viešuosius tualetus, kriaukles. Turėdami patikimą valymo paslaugų partnerį jūs būsite ramesni, kad namuose, biuruose ir kitose verslo patalpose neliks ligų sukėlėjų, o jūsų darbuotojai bus labiau apsaugoti nuo rizikos užsikrėsti.

 

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.