Kodėl reklaminiai stendai tokie populiarūs?

Lauko reklaminiai stendai gali tapti efektyviu reklamos sprendimu. Tai viena iš labiausiai pateisinančių  reklamos priemonių. Norint reklamuoti savo verslą, ar pristatyti naujienas visada verta pagalvoti apie šį reklamos gamybos būdą. Nors šiandieninės reklamos gamybos technologijos atveria vis daugiau reklamos pasirinkimo galimybių, reklaminiai stendai tvirtai išlaiko savo pozicijas. Juos renkasi netgi dažniau nei televizinę reklamą, gal todėl, kad reklama juose greitai nesikeičia ir ilgiau išlieka atmintyje. Atvirose erdvėse naudojami masyvūs lauko stendai, kuriuose esanti reklama ar informacija yra labai gerai matoma, įskaitoma ir informatyvi. Juk vartotojai užsakydami reklamą visada tikisi, kuo greitesnės investicijų grąžos. Todėl pasirenkant reklamos gamybos būdą reikia visada tartis su reklamos specialistais, kurie dirba šioje srityje jau ne vienerius metus.

Reklaminių stendų privalumai:

 • Matomumas – reklaminiams stendams dažniausiai parenkamos strateginės vietos. Stendai statomi pakelėse, įvažiavimuose prie miestų, arti reklamuojamų prekybos centrų.
 • Dydis – ši reklamos priemonė matoma iš toli, tekstas aiškiai įskaitomas, dažniausiai naudojamas kvietimas ar šūkis.
 • Apšvietimas – dažniausiai reklaminiai stendai būna apšviesti, todėl matomi ir tamsiu paros metu.
 • Ilgaamžiškumas – efektyvūs, su tikslinga žinute reklaminiai stendai, gali išlikti toje reklaminėje vietoje ganėtinai ilgai. Taip jie lieka nuolat matomi ir didina paslaugų ir įmonės žinomumą.
 • Reklaminiuose stenduose pateikta informacija trumpa, aiški lengvai įsimenama.

 

Lauko reklaminiai stendai yra puikus būdas reklamuoti pranešimą masėms, pritraukti auditoriją, tuo metu kai niekas to negali padaryti: tarkim esame užstrigę mieste kamščiuose ar važiuojame magistrale. Tamsiu paros metu jie būna apšviesti, kas labai sustiprina efektyvumą. Taip pat galima  naudoti netgi kūrybinio apšvietimo metodą, kad stendas padarytų ilgalaikį įspūdį. Kūrybinis apšvietimas naudojamas norint dar labiau išskirti svarbiausią objektą reklaminėje žinutėje  (logotipą, prekės ženklą, ar reklamuojamą objekto detales) apšviečiant kita spalva, ar integravus ir suprojektavus led diodus, paversti jį mirksinčiu. LED šviesos diodai ypač prailgina matomumo atstumą, o mirksintys atkreipia dėmesį jau iš labai toli.

Kaip sukurti efektyvų reklaminį stendą?

Kaip užtikrinti, kad Jūsų reklaminis stendas trauktų akį ir būtų efektyvus? Visada ieškokite nestandartinių sprendimų, kurie ilgai išliktų atmintyje. Pateikite trumpą istoriją – ne sausą faktą. Istorijas žmonės įsimena lengviau.  Reklaminiai stendai bet kokiu būdu turi būti įsimintini! Jei stendas bus įsimintinas tuomet patrauksite didesnę tikslinės auditorijos dalį. Rekomenduojame pritaikyti keletą būdų, gal tai palengvins jums sukurti efektingą reklaminį stendą.

 1. Svarbiausia – ANTRAŠTĖ, tai yra pirmoji galimybė patraukti vartotojo dėmesį.
 2. Nepamirškite rašydami šūkius į tekstą įtraukti šmaikštumo, tai suteikia gerų emocijų ir lengviau įsimenama.
 3. Tekstą perteikite originaliai, neįprastai. Naudokite didelį šriftą, kad būtų užtikrintas geriausias skaitomumas, iš ko didesnio atstumo.
 4. Nerašykite daug ir sudėtingo teksto. Akcentuokite ne daugiau kaip 7 žodžius.
 5. Nerašykite esminės žinutės liepiamuoju tonu.
 6. Praneškite vartotojui, kokią jie naudą gaus pasirinkdami jus.
 7. Sukurkite gerą vizualą, kuris puikiai perteiktų žinutės esmę.
 8. Atsakingai rinkitės spalvų derinius, nes vienos spalvos atkreipia dėmesį labiau, nei kitos.
 9. Svarbu drąsus ir ryškus vaizdas, kokybiška nuotrauka.
 10. Išskirkite savo UNIKALUMĄ (atraskite tai  – ko neturi kitos jūsų srities įmonės).
 11. Kvieskite susisiekti su Jumis.

Apibendrindami norime priminti, kad jei tikitės pasiekti maksimaliausią reklaminio stendo efektyvumą – reikia sukurti efektingą reklaminę žinutę ir nustatyti savo tikslinę auditoriją. Tai Jums padės nuspręsti teisingai, kurią vietą rinktis šiai reklamai ir, žinoma, pasirinkti tinkamą stendo rūšį, bei medžiagas. Lauko stendai turi būti tvirti, kad atlaikytų įvairias oro sąlygas, medžiaga patvari ir aukštos kokybės. Jeigu vis dar abejojate, kreipkitės į MB “Reklamos kepėjai”, kurie pasiūlys naujų sprendimų ar minčių, kaip padaryti, kad jūsų prekė ar paslauga taptų gerai žinoma. Tikimės, kad šios reklamos agentūros sprendimai padės jūsų verslo žinomumui ir jūs džiaugsitės padidėjusiu įmonės pelnu. Reklamos gamyba –  šioje įmonėje išsiskiria patrauklia kaina, patirtimi, kokybe, kūrybiškumu, naujovėmis bei kokybišku aptarnavimu.

 

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.