Etiketės ir etikečių gamyba: ką naudinga žinoti?

Etiketės – svarbi kiekvieno produkto dalis, padedanti reprezentuoti prekės ženklą bei paverčianti jį atpažįstamu. Dėl šios priežasties ir etikečių gamyba turėtų būti atliekama itin tiksliai, greitai, laikantis aukštų reikalavimų ir taikant inovatyvias technologijas. Prieš renkantis etiketes skirtingiems produktams, naudinga atkreipti dėmesį į keletą svarbių dalykų. UAB ,,Printela“ specialistai apžvelgia pagrindinius aspektus, kuriuos verta žinoti apie etiketes ir etikečių gamybą.

Austos etiketės: pagrindiniai jų privalumai

Austos etiketės – elegantiškai ir reprezentatyviai atrodančios tekstilinės etiketės, dažniausiai naudojamos siuvimo, baldų pramonėje. Austos etiketės gali padėti suteikti prabangos įspūdį gaminiams iš pačių įvairiausių audinių. Profesionaliai pagamintos aukštos kokybės austos etiketės su logotipu suteikia pridėtinės vertės gaminiui, taip pat leidžia atpažinti prekės ženklą ir neįkyriai jį reklamuoti.

Vieni labiausiai vertinamų austų etikečių privalumų – patvarumas ir ilgas jų tarnavimo laikas. Austos etiketės pasižymi atsparumu dažnam skalbimui ir lyginimui. Austos etiketės neblunka ir tinka naudoti tiek produkto viduje, tiek išorėje. Austos etiketės gali būti įvairių dydžių ir formų, todėl gali būti pritaikomos individualiai kiekvienam gaminiui.

Etiketės rūbams: skirtingos rūšys ir jų panaudojimo galimybės

Etiketės rūbams gali būti kelių rūšių. Kiekviena jų gali būti pasirenkama atsižvelgiant į skirtingus etikečių gamybos ypatumus, norimus pažymėti tekstilės gaminius ir kt. Kad būtų lengviau apsispręsti, kuriais atvejais kokias etiketes reikėtų pasirinkti, specialistai trumpai pristato kelias etikečių rūbams rūšis.

  • Spausdintos etiketės. Šios etiketės yra naudojamos prekės ženklo, priežiūros ar dydžio informacijai pateikti. Spausdintinės etiketės gali būti spausdinamos ant medvilnės, nailono, poliesterio-satino ir kt. medžiagų. Etiketės spausdinamos ant įvairių patvarių audinių, kurie gali būti skalbiami.
  • Pakabinamos etiketės. Šios etiketės gali būti vieno ar kelių lapelių, o jose pateikiama pirkėjui svarbi informacija, pvz.: kaina, produkto savybės, kompanijos misija, trumpa istorija ir kt. Pakabinamos etiketės gaminamos iš aukštos kokybės popieriaus, todėl pasižymi patvarumu.
  • Šilkografiniai transferai (tekstiliniai lipdukai) naudojami ženklinti įvairius drabužius, nurodyti logotipą, dydį, gamintoją, priežiūros instrukcijas ir kt. pirkėjui aktualią informaciją. Šilkografiniai transferai yra tamprūs, minkšti, švelnūs liesti, gali būti klijuojami ant įvairių net ir labai elastingų audinių, taip pat natūralios ir dirbtinės odos. Tekstiliniai lipdukai pasižymi ilgaamžiškumu ir neblunka.

Dekoruotos butelių etiketės suteikia produktams išskirtinumo

Siekiant suteikti vyno, šampano buteliui ar kitam produktui išskirtinumo bei atkreipti potencialių pirkėjų dėmesį, butelių etiketės gali būti dekoruojamos pasitelkus įvairias dekoravimo technologijas. Po etikečių gamybos gali būti atliekami atlikti įvairiausi pospaudiminiai etikečių apdailos darbai, pavyzdžiui: lakavimas, karštas ir šaltas folijavimas bei kt.

Pospaudiminiai etikečių apdailos darbai reikalingi siekiant galutinai užbaigti gaminį bei suteikti jam unikalumo. Butelių ir kitos etiketės gali būti laminuojamos – taip suteikiant joms blizgesio, folijuojamos – specialiu įrenginiu padengiant jų paviršių metalizuota folija, dekoruojamos metalizuotais dažais. Tiesa, čia išvardyta tik keletas etikečių dekoravimo technikų. Etikečių gamybos metu naudojama daug daugiau įvairių dekoravimo technologijų, apie kurias taip pat galite sužinoti kreipdamiesi į spaustuvę, gaminančią etiketes Jūsų produktams.

Jei Jums reikalinga kokybiškai, profesionaliai, preciziškai atliekama etikečių gamyba, kreipkitės į UAB ,,Printela“. Inovatyvi spaustuvė, veikianti Kaune, yra viena iš nedaugelio Šiaurės Europoje, skaitmeniniu būdu spausdinanti lanksčias pakuotes ir etiketes mažais bei vidutiniais tiražais. UAB ,,Printela“ siūlo itin platų lipnių etikečių, etikečių tekstilei, taip pat lanksčių pakuočių pasirinkimą. Jei turite papildomų klausimų, susijusių su etikečių gamyba, susisiekite – Jus pakonsultuos ilgametę patirtį sukaupę įmonėje dirbantys specialistai.

 

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.