Kirpykla Vilniuje siūlo išskirtinio dizaino šukuosenas

Jūsų stilius gali tapti ypač šiuolaikiškas, o klasikinė trumpa šukuosena, išskirtine aprangos detale. Kirpykla Vilniuje, Fabijoniškėse siūlo ypač trumpus kirpimus, dar kitaip vadinamus buzz cut, bet su išskutinėjimais. Tokio kirpimo metu Jūsų plaukai tampa tarsi drobė, o Jūsų ir stilisto fantazijai ribų nėra.

Toks puošybinis elementas tampa ypač populiarus ir tarp vyrų, ir tarp moterų. Jei dvejojote dėl kūno tatuiruočių, toks galvos išmarginimas, kaip tik Jums. Šių trumpalaikių išskutinėjimų dėka, plaukams ataugus pamiršite gailestį ir galėsite grįžti su nauja idėja išskutinėjimui.

Kadangi dirbama su trumpais plaukais, pamiršite apie sausus ir išsišakojusius plaukų galiukus. Tiek storesni tiek plonesni plaukai puikiai tiks tokiems išskutimams. Ar tai būdų sūkuriai, ar griežtesnės geometrinės figūros, Kirpykla Vilniuje padės Jums išsirinkti iš daugybės turimų ornamentų.

Tokia šukuosena kerpama naudojant 2 arba 3 numerio mašinėlę. Šonai gali būti kerpami ir 1 numeriu. Plaukų perėjimas taip pat gali būti įvairūs. Žemesni, vidutiniai ar aukštesni. Griežtų perėjimo linijų nesimato, jos išnyksta ties smilkiniais ar kaklu.

Kiek ilgesnis viršugalvis šukuojamas į šoną, o atidengtas galvos šonas papildomas Jūsų charakterį pabrėžiančiais išskutinėjimais. Juostinis, tinklinis, simbolinę reikšmę turintis dizainas, simetriškas, asimetriškas, galite kurti savo, ar rinktis iš Kirpykla Vilniuje siūlomų geometrinių raštų.

Kadangi trumpai nukirpti plaukai turi specifinę struktūrą, patartina, jog išskutimai būtų minimalistiniai, tam kad augant plaukams, šis kirpimas liktų ryškus ir tvarkingas.

Plaukai dažnai radikaliai gali pakeisti Jūsų išvaizdą. Ar tai būtų balerinos kuodas ar stambios plaukų bangos. Tačiau norintiems tikrai išsiskirti iš minios, Kirpykla Vilniuje siūlo ir spalvotais dažais margintą trumpą kirpimą. Plaukai nuspalvinami naudojant tiek ilgalaikius, tiek trumpalaikius dažus.

Žinoma, Kirpykla Vilniuje konsultantas patars Jums kuriuos dažus rinktis. Išbandys juos ant Jūsų odos tam, kad dažai nedirgintų galvos skalpo.

Toks kirpimas taps asmeninės saviraiškos būdu. Tai laikinas menas, todėl nebijokite rizikuoti su įvairias dizainais, logotipais ir brėžiniais. Buzz cut yra minimalistinė šukuosena, kuriai beveik nereikia skirti jokio papildomo dėmesio, o su išskutinėjimais ji taps nepamirštama.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.