Kaunas Hockey ledo ritulio komanda

Klubas sukurtas prieš keturis metus, 2017 metais Kaune. Reprezentacinis Kaunas Hockey klubas debutavo profesionalų lygoje ir pasiekė gan gerus rezultatus:

  • 2018 metais laimėjo sidabrą
  • 2019 metais laimėjo bronzą
  • 2020 tapo nugalėtojais
  • 2021 tapo čempionais

Kaunas Hockey klubas treniruoja ne tik profesionalius sportininkus, bet ir pradedančiuosius. Kviečiame prie komandos prisijungti naujokus, bei vaikus su tėveliais. Jeigu nemokate ar net neesate bande čiuožti ne bėda, mūsų treneriai parodys visus reikalingus pagrindus, kad taptumėte sėkmingu ledo ritulio žaidėju. Šiuo metu klubas siūlo specialias sąlygas vaikams bei naujokams. Vaikai turi galimybę sportuoti visą mėnesė visiškai nemokamai, o naujokai gali pasbandyti pirmas terniruotes nemokamai. Taip pat visi klubo sportininkai gauna visą reikalingą ledo ritulio inventorių, taigi norint pabandyti sportuoti Kaunas Hockey klube nieko mokėti nereikės.

Hockey Lietuva

Ledo ritulys Lietuvoje gan populiarus. Turime daug ledo ritulio sirgalių bei jį žaidžiančių sportininkų. Buvo atliktas tyrimas, kurio metu išsiaiškinta, kad Lietuvoje šiuo metu aktyvių ledo ritulininkų skaičius viršija 2500. Ši sporto šaka nėra pati populiariausią, tačiau gerai žinoma. Ledo ritulys vienas iš populiariausių žiemos sporto šakų. Už lango atsiradus pirmajam šaltukui entuziastai suburia komandas ir ant užšalusio ledo pradeda žaisti ledo ritulį.

Ledo ritulio taisyklės

Ledo ritulio žaidimas reikalauja devėti specialias aprangas ir apsaugas, šis žaidimas pvojingas, todėl butina jį žaisti laikantis saugumo reikalavimų. Ledo ritulys žaidžiamas tik ant tam specialiai skirtos dangos. Šio žaidimo tikslas imušti ledo rituli priešininkui į vartus arba apginti savo vartus. Žaidžiant oficialias varžybas reikėtų atsižvelgti į tai, kad kiekviena komanda privalės turėti pagrindinį bei jį pavaduojanti komandos trenerį. Kiekvienos rungtynės žaidžiamos tol kol išrenkamas aiškus nugalėtojas. Rungrynių trunka 3 kėlinius po 20 minučių.

Ledo ritulio istorija

Šis žaidimas pirmą karta pasirodė Lietuvoje 1922 metais, dar po 4 metų buvo suorganizuotas ledo ritulio čempionatas. 1977 metais Lietuvoje , Elektrėnuose atidaryta pirmoje ledo ritulio arena. Per šį ilgą laikotarpį ledo ritulys labai daug pasikeitė.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.