Kaip tapti masažuotoju?

               Penki žingsniai norint tapti licencijuotu masažo terapeutu. Pirmasis žingsnis ką turėtumėte padaryti tai užpildykite masažo terapijos programos anketą. Būsimieji masažo terapeutai turėtų baigti valstybės patvirtintos akredituotos mokyklos sertifikatą arba diplomą. Studijų metu būsimi masažo terapeutai gali mokytis medicinos terminologijos, kūno mechanikos, masažo etikos, anatomijos ir fiziologijos kursų.

               Sekantis žingsnis susijęs su praktiniai reikalavimais. Visi praktiniai reikalavimai, kiekvienoje įstaigoje gali būti skirtingi,  kiek valandų praktinio masažo patirties turi turėti studentai, kad galėtų gauti licenciją. Tai galima pasiekti atliekant praktiką ir (arba) dirbant mokyklos masažo klinikoje. Trečioji stadija, kuomet atsiranda poreikis išlaikyti egzaminą. Išlaikyti licencijavimo egzaminą gali atrodyti sunku, tačiau nėra nieko neįveikiamo. Baigus masažo terapijos ugdymo programą, būtinas licencijavimo egzaminas. Kai kuriais atvejais masažo mokyklos absolventai laiko specializuotą valstybės sukurtą egzaminą. Kitais atvejais valstybės reikalauja, kad būtų atliktas masažo ir kėbulo darbo licencijavimo egzaminas (MBLEx). MBLEx, kurį administruoja Valstybės sveikatos ministerija ar jai pavaldžios įstaigos, kurios kontroliuoja egzaminų ir licencijų išdavimą ir priežiūrą, yra 100 klausimų testas, kurį reikia atlikti per mažiau nei dvi valandas. Sritys, kurios yra įtrauktos į egzaminą, apima etiką, klientų vertinimus, kineziologiją ir fiziologinį masažo poveikį.

                Priešpaskutinsi veiksmas – prašyti valstybinės licencijos. Būsimieji masažo terapeutai turi pateikti paraišką ir įrodyti, kad jie įvykdė licencijos reikalavimus. Norintys siekti masažo terapijos karjeros, informacijos apie kiekvienos valstijos licencijavimo reikalavimus gali rasti Amerikos masažo terapijos asociacijos svetainėje. Paskutins ir svarbiausias veiksmas užpildykite sertifikatą. Sertifikatas, kuris įgyjamas atlikus tam tikrą klinikinių valandų skaičių ir ištyrus, nebūtinai reikalingas norint gauti masažo terapijos licenciją, tačiau kai kuriais atvejais tai gali palengvinti procesą. Kiti masažo terapijos sertifikatai gali būti įgyti veterinarinio masažo, paliatyviosios priežiūros, sporto masažo, SPA valdymo ir klinikinės reabilitacinės  srityse. Licencijos ir leidimai yra labia svarbūs norint atlikti masažuotojų darbus. Perėję masažo kursus, gausite visus reikiamus dokumentus ir licencijas, kurie bus reikalingi dirbant masažuotojo darbą. Masažo kursai – tai pagrindinis būdas tapti masažuotoju.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.