Kaip pritaikyti miegamojo baldus prie kambario eksterjero?

Miegamojo sutvarkymas gali atnešti daug pasitenkinimo. Darnus spalvų ir apšvietimo derinys, patogių baldų pasirinkimas ir funkcionalus jų išdėstymas, derantys aksesuarai, pabrėžiantys interjero charakterį. Šių elementų dėka miegamasis gali suteikti mums ramybės ir saugumo jausmą

Nors miegamasis dažniausiai slepiamas nuo svečių akių, jo apstatymui keliame griežčiausius reikalavimus. Ir ne veltui, juk šiame kambaryje praleidžiame labai daug laiko. Kokių baldų prireiks, kad miegamasis būtų jaukus ir patogus? Kokiam stiliui, formai ir medžiagai teikti pirmenybę?

Miegamasis neturėtų apsieiti be didelės komodos ar spintos, nebent turime atskirą kambarį, kuris tarnauja kaip drabužių spinta, taip pat naktinio staliuko. Tačiau svarbiausias dalykas geram poilsiui yra lova. Itin mikštas, gražias ir patvarias, siūlo miegamojo baldai Kaune.

Miegamojo išdėstymas: kaip statyti lovą?

Miegamojo išdėstymas yra erdvės žaidimas. Kad galėtumėte laisvai judėti, aplink lovą palikite bent 80 cm laisvos vietos. Tačiau jei tokios galimybės neturite, palikite ne mažesnę nei 55 cm tūrio erdvę, kitu atveju tiek įlipti, tiek išlipti iš lovos jums nebus patogu.

Dvigulės lovos atveju baldai turi būti išdėstyti taip, kad jais galėtų naudotis abu žmonės. Tačiau jei turite ilgą ir siaurą miegamąjį, tai nebus įmanoma. Tokiame miegamajame pastatykite lovą nuo sienos iki sienos, skersai vidaus. Tada vienam iš baldą naudojančių žmonių gali kilti problemų prie jų prieiti, tačiau taip padidinsite jaukumo įspūdis miegamajame.

Būtent miegamajame atsipalaiduojame ir kaupiame energiją kitai dienai. Tam mums sukurti malonią ir jaukią poilsio atmosferą, turėtų padėti tinkamas apšvietimas.

Nepamainomas ir labai gražus miegamojo elementas bus purus kilimas, kuris gerokai sušildys kambario interjerą ir sustiprins jaukumo jausmą. Pagalvės, antklodės ir antklodės taip pat yra tarp aksesuarų, kurie daro poilsį malonesnį.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.