Kaip pasirinkti tinkamą svetainės kampo dydį?

Svetainė – tai mūsų susibūrimų vieta, joje praleidžiame daugiausiai laiko iš visų kambarių esančių namuose. Svetainėje smagu žiūrėti televizorių, leisti vakarus su šeima ir draugais, nes tai vieta kurioje galite jaustis saugiai ir jaukiai, nes tai Jūsų namai ir Jūsų artimieji, bei draugai. Tačiau, kad šiuos vakarus leisti būtų patogu būtina turėti patogų svetainės kampą, ant kurio tilptų bei būtų patogu visiems susėsti ir smagiai įsitaisyti prie televizoriaus. Tačiau, jei Jūsų namuose esantis svetainės kampas yra nebetinkamas ir Jums nebemalonu ant jo leisti vakarus, nes jis paprasčiausiai nusidėvėjo, per laiką prarado savo išvaizdą ir Jums jis tapo nebemalonus ir nebepatogus, Jums reikia naujo kampo. O išsirinkti jį ne taip ir paprasta.

Pirmiausia reikia apsvarstyti svetainės kampo pastatymo vietą ir svarbiausia nusistatyti kokio dydžio Jums kampo reikia. Jei nusipirksite kampą nepasidarę preliminarių matavimų savo namuose, galite labai nusivilti savo pirkiniu ir jausti diskomfortą, dėl per didelio kampo išmatavimų arba anaiptol per mažų. Kad taip nenutiktų ir Jūsų išsirinktas, bei žinoma įsigytas baldas puikiai tiktų Jūsų svetainėje, Jūs galite pasiruošti namų darbus, t.y. išsimatuoti erdvę, kurioje planuojate statyti svetainės kampą. Na, o dar geriau, jei vieta kurioje planuojate statyti kampą tuščia, tokiu atveju galite su lipnia juosta ant žemės užsiklijuoti svetainės kampus išmatavimus, taip vizualiai, galėsite įsivaizduoti ar šis baldas tinka ir telpa Jūsų svetainėje, ar yra kiek per didelis ar net per mažas.

Eksperimentuokite ir kurkite savo svetainės erdvę jaukią Jums ir Jūsų artimiesiems. Užpildykite savo namus, pačiomis geriausiomis emocijomis, kurias galite patirti jaukius vakarus leisdami ant smagaus ir patogaus svetainės kampo.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.