Kaip pasirinkti prezervatyvus?

prezervatyvas

Perkant prezervatyvus pirmą kartą gali būti sunku juos išsirinkti. Daugelis nustemba sužinoję, jog prezervatyvų yra ne tik skirtingų dydžių, bet ir skonių, funkcijų. Pasirinkus netinkamus prezervatyvus seksas gali būti mažiau saugus ir ne toks malonus. Prezervatyvai yra patikimiausia priemonė, kadangi apsaugo ne tik nuo nepageidaujamo nėštumo, bet ir nuo lytiškai plintančių ligų. Tačiau yra svarbu pasirinkti tinkamus prezervatyvus, kitaip jie gali būti mažiau veiksmingi. Įsigyti tinkamus prezervatyvus bus lengva, jei bus atsižvelgta į šiuo dalykus:

  • Gamintojas. Rinktis prezervatyvus reikėtų nuo gamintojo. Durex prezervatyvai yra dažniausias pasirinkimas. Šis gamintojas turi didelę patirtį, todėl gali pasiūlyti kokybiškus prezervatyvus, kurių kaina nesiskiria nuo kitų gamintojų prezervatyvų kainų. Šį gamintoją verta pasirinkti, nes jis turi daugiau nei 100 metų patirtį ir gali pasiūlyti kokybiškus gaminius.
  • Prezervatyvo paskirtis. Prezervatyvai gali būti skirti ne tik vyrams, bet ir moterims. Svarbu nepasirinkti prezervatyvo, kuris nebus tinkamas. Jei moteris pasirinks vyrišką prezervatyvą, jis nebus efektyvus. Perkant yra būtina atkreipti dėmesį, kam jis yra skirtas.
  • Dydis. Jei jau nusprendėte, kurį prezervatyvą pasirinksite, tuomet reikėtų pradėti galvoti apie dydį. Svarbu, jog prezervatyvas būtų tinkamo dydžio, jis negali būti nei per didelis, nei per mažas. Perkant pirmą kartą, galima įsigyti kelis dydžius ir tuomet nuspręsti, kuris yra tinkamiausias. Norint, jog prezervatyvas būtų veiksmingas, yra svarbu pasirinkti tinkamą dydį, kitaip jis gali nusmukti arba plyšti. Pasirinkus tinkamą dydį, galima negalvoti apie tai, jog prezervatyvas gali nusmukti ir galima tiesiog mėgautis sekso teikiamais malonumais.
  • Saugumas. Patikimas gamintojas pasiūlys maksimalų saugumo procentą. Tačiau kai kurie gamintojai gali pasiūlyti gerokai mažiau patikimus prezervatyvus. Kol kas nėra gamintojo, kuris galėtų pasiūlyti prezervatyvus, kurie būtų veiksmingi 100%, tačiau prezervatyvų veiksmingumas yra 80% – 98%. Svarbu rasti gamintoją, kuris galėtų pasiūlyti kuo saugesnę prekę.
  • Galiojimo laikas. Perkant prezervatyvus, reikėtų atkreipti dėmesį ir į jų galiojimo laiką. Dažniausiai žmonės iš karto nesunaudoja visų įsigytų prezervatyvų, todėl svarbu, jog būtų galima jais saugiai naudotis bent kelis mėnesius. Perkant didesnę pakuotę, reikėtų įsitikinti, jog bus galima prezervatyvais naudotis ilgą laiką. Galiojimo laikas yra svarbus, todėl reikėtų įsitikinti, jog prezervatyvai yra vis dar saugūs ir kokybiški.
  • Medžiaga. Yra žmonių, kurie yra alergiški lateksui. Tačiau tai nėra priežastis, kodėl nereikėtų naudoti prezervatyvų. Kai kurie gamintojai gali pasiūlyti prezervatyvus ne tik iš latekso, bet ir iš kitokių medžiagų.
  • Skonis ir kvapas. Vis dažniau žmonės nusprendžia eksperimentuoti ir renkasi oralinį seksą. Oralinio sekso metu galima patirti pojūčius, kurių negalima patirti įprasto sekso metu. Kai kurie žmonės oralinio sekso metu nenaudoja prezervatyvų, nes galvoja, jog tai sugadins malonumą tiek vyrui, tiek moteriai. Oralinio sekso metu negalima pastoti, tačiau yra tikimybė užsikrėsti lytiniu būdu plintančiomis ligomis. Todėl prezervatyvą pasirinkti yra būtina. Durex gali pasiūlyti įvairių kvapų bei skonių prezervatyvų, kurie suteiks malonumą.
  • Funkcijos. Perkant prezervatyvus yra ne mažiau svarbu atsižvelgti į funkcijas. Kai kurie prezervatyvai gali ne tik apsaugoti, bet ir suteikti papildomo malonumo. Prezervatyvų funkcijos gali padėti pajusti malonius pojūčius.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.