Kaip pasirinkti naudotą automobilį?

Automobilis yra kiekvieno šiuolaikinio žmogaus neatsiejamas nuo kasdienybės poreikis. Su juo paprasta vykti į darbą, pramogauti ir tvarkyti įvairiausius reikalus. Bėda ta, jog ne visi ir ne visuomet turime lėšų naujai mašinai. Bet dėl to išties nevertėtų nusiminti ir tereikia apsvarstyti galimybę nusipirkti naudotą automobilį. Garantiniaiautomobiliai. Lt meistrai sako, jog tai ne tik pigiau, patikima, bet ir suteikia daug privalumų. Kokie jie?

Pirmiausia – ne tik mūsų minima įmonė, bet ir kitos,  labai dažnai prekiauja ne naujais automobiliais su gamintojo garantija. Tiesiog tokie naudoti automobiliai turi galiojančią gamyklinę garantiją, kuri priklauso nuo auto amžiaus, ridos ir gamintojo nustatyto garantinio periodo. Taip pat parduodami automobiliai ir su pasibaigusia gamykline garantija. Tik jiems atliekama patikra ir suteikiama 6 mėnesių pardavėjo garantija pavarų dėžei ir varikliui. Kaip matote, galimybių išsirinkti kokybišką, kad ir naudotą mašiną, yra tikrai daug.

Be abejonės, kad ir kaip pasitiki profesionalių meistrų kvalifikacija, kiekvienas automobilio pirkėjas stengiasi susidaryti ir savo nuomonę apie būsimą automobilį. Tad į ką reiktų atkreipti dėmesį? Ogi – nepamirškite atidžiai apžiūrėti salono. Automobilio salonas yra gerokai iškalbingesnis ir informatyvesnis, nei tai atrodo iš pradžių. Pastebimai dėvėtos sėdynės ir pedalai parodys, jog automobiliu buvo naudotasi išties nemažai. To išsigąsti tikrai nereikia, ypač jeigu pardavėjas nenurodo įtartinai mažos ridos, o pateikia realius skaičius. Ilgiau dėvėtas automobilis dar visai nereiškia, jog jis neprižiūrėtas. Jeigu pastebėsite, jog vairas ir pavarų svirtis tokio auto yra kone nauji, būtinai pasidomėkite, kas juos keitė. Jeigu tai padarė patys pardavėjai, tuomet bus nesunku išsiaiškinti visus niuansus ir neliks grėsmės, jog detalės buvo keičiamos norint paslėpti kokius nors defektus.

Būtinai patys išbandykite automobilį. Vos tik jį užvesite, atkreipkite dėmesį į prietaisų skydelį. Jame neturėtų būti jokių užsidegusių įspėjamųjų lempučių. Patikrinkite kaip darinėjasi langai, veikia valytuvai, lempos, ar veikia šildymo bei kondicionavimo sistemos. Jeigu yra kažkokių nedidelių defektų, bet pardavėjai apie juos įspėja iš karto, tuomet egzistuoja didelė galimybė, jog susidūrėte su sąžiningais prekeiviais. Juk nieko keisto, kad naudotame automobilyje  kažkas gali šiek tiek strigti. Todėl rinkdamiesi tokį automobilį, nepagailėkite nei laiko, nei energijos.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.