Kaip išsirinkti vyrišką piniginę?

Vyriška piniginė yra labai individualus aksesuaras vyrams. Ji ne tik tikrąja žodžio prasme yra daiktas kuriame laikoma žmogaus tapatybė, bet ji taip pat pasako daug apie tai kas jūs esate, kaip asmuo: labai organizuotas, netvarkingas, ar viskam pasiruošęs? Taigi, kai ateina laikas įsigyti naują odinį aksesuarą, svarbu žinoti, ko ieškoti ir kaip teisingai išsirinkti.

Pateiksime  šešis patarimus į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis piniginę.

  1. Bibliotekos kortelę palikite namie. Paprasta tiesa, jei kas nors turi milžinišką palėpę, yra tikimybė, kad jie ketina užpildyti ją pilną šiukšlių. Tas pats pasakytina ir apie paprastus dalykus, tokius kaip piniginė. Žinoma, mes visi turime nuolaidų korteles, mūsų nuomone, jos yra žūt būt reikalingos, bet ar tikrai? Išbandykite atsirinkti tik pačias reikalingiausias: išdėliokite jas visas ant stalo ir į vieną vietą sudėkite tas, kurias jūs iš tikrųjų naudojate kasdien. Šios kortelės turėtų likti jūsų piniginėje. Kitos gali būti panaudojamos tik kai jų reikia ir gali likti namuose.

Renkantis tinkamą piniginę neturėtumėte  apsispręsti pirkti vien tik dėl gražaus dizaino: turėtumėte apsvarstyti savo kasdienį gyvenimą.

vyriskos pinigines

  1. Jei dažniausiai nešiojate džinsus reikėtu rinktis mažą odinę piniginę. Jei nešiojate kostiumą, verta įsigyti tradicinę, aukštą vertikalią piniginę klasikinių spalvų siekiant sukurti subtilesnį stilius.pinigine
  2. Jei piniginėje prisikaupė begalė įvairių parduotuvių nuolaidų kortelių ir užpildė visus laisvus skyrelius kortelėms verta pakeisti piniginę į mažesnė ir kompaktiškesnę. Sumažinkite piniginės apimtį: pasilikite tik dažniausiai naudojamas nuolaidų ir kreditines korteles ir rinkitės kortelių piniginę. Popierinius pinigus galite įsidėti į vidinį skyrių.piningines

Kreditinės kortelės, debetinės kortelės ir grynieji pinigai yra daugeliui būtiniausi daiktai nešiojami piniginėje, bet paklauskite savęs, ar jums tikrai reikia monetų skyriaus. Ši kompaktiška kreditinių kortelių piniginė yra pakankamai talpi, joje tilps 50 eurų banknotas ir 6 kreditinės kortelės.

  1. Apsvarstykite ar nenorėtumėte sumažinti piniginės apimties  – jums tereikia apvalyti savo piniginę nuo šiukšlių. Nuolat naudojama piniginė gali atrodyti kompaktiška ir elegantiška, kurios dizainą galite pasirinkti iš plataus spektro spalvų.piningine
  2. Atsargiai pasirinkite odą. Rekomenduojama rinktis tik natūralios odos piniginę. Oda yra kaip jokia kita natūrali medžiaga, ji gali būti gaunama ir apdorojama įvairiais būdais, pradedant nuo visiškai aukštos klasės ekskursinio iki absoliutaus šlamšto. Taigi, labai svarbu atsižvelgti, jei oda yra ir kaip ji buvo laikoma. Nenorėčiau statyti namo iš supuvusios medienos išaugusios nesveikame miške. Lygiai taip pat  aš tikrai  nenorėčiau įsigyti piniginės pagaminta iš pigios, neaiškios firmos odos.  Tikėtina, kad geresnės kokybės oda kainuoja ir  didesnius pinigus.  Vien todėl, kad oda yra minkšta tai nereiškia kad jos kokybė geresnės ar ilgiau dėvisi. Priešingai, kuo piniginės oda kietesnė – tuo manoma ji ilgaamžiškesnė.
  1. Spalva taip pat yra svarbus sprendimas. Siūlome piniginės spalvą derinti prie savo mėgstamų aksesuarų. Dviejų spalvų kontrastas taip pat visada puikus sprendimas.

Tai gi, įsitikinkite ar tikrai naudojate visas korteles savo piniginėje. Atsikratykite retai naudojamų – tai padės apsispręsti kokio dydžio piniginę įsigyti. Kokybiškos odinės vyriškos piniginės tarnaus ilgiau ir atrodys prabangiau. Rinkitės iš gerai žinomų prekių ženklų parduotuvių.

 

 

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.