Kada reikalingi vandens filtrai?

Vandens filtrai yra puikus daiktas, padėsiantys pravalyti vandenį taip, jog galėtume ramiai jį gerti. Visgi, nereikia pamiršti, jog vanduo Lietuvoje yra puikios kokybės, lyginant su kitomis šalimis, mat nuo kai kurių iš jų vandens, galima net apsinuodyti. Tad, kada Jums reikalingasfiltras ir ar išvis reikalingas? Jeigu taip, kur tokį įsigyti?

Prisiminkite, kada paskutinį kartą užkalkėjo arbatinukas. Jeigu tai vyksta itin dažnai, vandenyje tikriausiai padidėjęs chloro jonų kiekis. Šios medžiagos yra daugelyje baseinų ir mes tikrai vengiame ją gerti. Iš esmės, tai chloro nuolat gauname iš druskos, kurią valgome turbūt kasdien, tad papildomai jo gauti mums tikrai nereikia. Todėl, tokiam reikalui gali praversti ir vandens filtrai. Kitas dalykas – tai kvapas, o gal net ir labai keistas  vandens skonis, kuris primena geležį. Tai dažniausiai būna dėl pasenusių vamzdžių ir, nors iš esmės Jūsų organizmui nekenkia, vis tiek gali būti nemalonu, taipogi, tai gadina buitinę techniką. Nepamirškite, jog kartais iš čiaupo gali pasirodyti rudas vanduo. Tokiu atveju, Jums tikrai prireiks filtro, mat bėgantis vanduo greičiausiai yra susimaišęs su moliu ir smėliu. Dažniausiai taip atsitinka tuomet, kai geriame vandenį iš senų gręžinių ar šulinių. Tad, jeigu iš Jūsų čiaupo bent kartais bėga toks skystis – nenaudokite jo niekur ir būtinai įsigykite vandens filtrą.

Taigi, nors Lietuvoje geriamasis vanduo išties yra puikios kokybės, šis toks yra tikrai ne visada. Seni vamzdžiai, gręžiniai ar šuliniai – gali turėti įtakos mūsų geriamo vandens kokybei. Jeigu pastebite jo rudą spalvą, dažnai kalkėjantį arbatinuką, užuodžiate keistą kvapą ar jaučiat geležies skonį, tikriausiai Jums prireiks valančių filtrų. Nors ne visi šie dalykai kenkia mūsų sveikatai, kai kurie iš jų gali gadinti ir buitinę techniką, be to, paprasčiausiai kelia pasišlykštėjimo jausmą, todėl nereikėtų savęs kankinti, kai tam yra puiki išeitis – vandens filtrai. Jeigu nežinote, kur tokių ieškoti, užsukite į www.ltaqua.lt/ ir rinkitės iš daugybės įvairių filtrų, kurie pagerins Jūsų gyvenimo kokybę.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.