Ką verta žinoti apie LED lempas nagams?

Tikriausiai visi žinome, kad LED lempos yra įrankiai, kuriuos kasdien naudoja grožio sektoriuje dirbantys specialistai. Todėl labai svarbu atrasti, kokios yra lempų savybės ir kaip jos veikia, kad būtų galima pasirinkti tinkamiausią savo poreikiams. Internete yra didelis nagams skirtų LED lempų pasirinkimas, jos skirstomos pagal galią, įtampą, lako kietėjimo laiką. Todėl renkantis LED lepmas  galima lengvai susipainioti ir nežinoti kas yra svarbu ir į ką reikėtų atkreipti dėmesį.

Kai kurios LED lempos turi keletą funkcijų, tokių kaip: laikmačio nustatymai, patogus bei ergonomiškas dizainas, kad jūsų ranka būtų patogiai padėta po lempa ir nepavargtų. LED lempas galima rinktis ir pagal dydį, nes yra tokių, kurios telpa net į rankinę ar lagaminą. Naudojant LED lempą vertėtų nepamiršti, kad odą veikia UV spinduliai. Norint sumažinti žalą, prieš tai rankas ar kojas vertėtų išsitepti kremu su apsauga (SPF 30).

LED lempos sukėlė tam tikrą susirūpinimą, nes, kaip ir soliariumai, skleidžia ultravioletinę (UV) spinduliuotę, kuri yra susijusi su didesne vėžio rizika. 2014 m. JAMA Dermatology atliktame tyrime nustatyta, kad UV poveikio lygis, susijęs su geliniu manikiūru kas dvi savaites, tikriausiai nėra pakankamai didelis, kad žymiai padidintų odos vėžio riziką, tačiau verta žinoti apie šią problemą. Pasak Amerikos dermatologų akademijos, kai kurios lempos vadinamos UV lempomis, o kitos – LED lempomis. Jos abi skleidžia ultravioletinę spinduliuotę. Taigi, neatsižvelgiant į lempos tipą, verta vadovautis tomis pačiomis rekomendacijomis, kurios paminėtos ankščiau – apsaugokite rankas nuo UV poveikio, naudodami apsauginius kremus nuo saulės arba užsimaukite pirštines be pirštų. Tai suteikia odai papildomos apsaugos nuo potencialiai žalingos UV spinduliuotės.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.