Ką veikti Druskininkuose: SPA, muziejai, gamta ir patirtys

photo of woman getting a back massage
Photo by Andrea Piacquadio on Pexels.com

Kai kurie kurortai Lietuvoje yra pilni žmonių ištisus metus. Būtent taip yra Druskininkuose. Nesvarbu, kokiu metų laiku atvažiuosite, čia visuomet yra poilsiautojų, tad čia visuomet yra ką veikti. O tiems, kas ieško dar neišbandytų pramogų, verta pasidomėti, ką veikti Druskininkuose. Veiklų sąrašas tikrai ilgas, tad tinkamą poilsio pasirinkimą čia sau ras kiekvienas.

SPA Druskininkuose

Tie, kas bent kartą yra buvę Druskininkuose, pasakys, kad pirmiausia šis miestas traukia žmones, norinčius stiprinti savo sveikatą, kokybiškai pailsėti ir pasigydyti. Todėl gydymo ir SPA Druskininkuose paslaugos yra ypač populiarios. Druskininkuose galima rasti platų SPA paslaugų pasirinkimą ne tik gyvenant gydykloje ar sanatorijoje, bet ir apsistojus viešbučiuose.

Taip apsilankius Druskininkuose, net jeigu tai tik trumpa stotelė, būtina pasimėgauti miesto svetingumu. Kaip gi nepabandžius mineralinio vandens būnant Druskininkuose? Mieste yra bent kelios vietos kur trykšta mineralinis vanduo ir galima jį išbandyti. Paragauti mineralinio vandens galima Druskininkų gydyklos biuvietėje, taip pat senojoje miesto biuvietėje ir netgi privačiuose SPA centruose.

Muziejai

Druskininkai traukia keliautojus, kurie nori pailsėti ir praturtinti žinias. Todėl viešėdami Druskininkuose būtinai apsilankykite čia esančiuose muziejuose. Vienas populiariausių – Mikalojaus Konstantino Čiurlionio namai-muziejus. Tai autentiška vieta, kurioje būtina apsilankyti kiekvienam keliautojui. Taip pat nepraleiskite progos Druskininkuose pasivaikščioti Grūto muziejuje, kur galite prisiliesti prie mūsų šalies istorijos ir pamatyti skulptūras, kadaise puošusias įvairius Lietuvos miestus.

Pažintis su gamta

Druskininkai yra puiki vieta tiems, kurie mėgsta poilsiauti gamtoje. Jeigu galvojate, ką veikti Druskininkuose, tai žinokite, kad čia populiaru ir leistis į pažintį su gamta. Pavyzdžiui, apsilankykite miško muziejuje „Girios aidas“, kur laukiami dideli ir maži. Taip pat galima pasivaikščioti netoli Druskininkų esančiame skulptūrų muziejuje. O įsimylėjėliai bent kartą turėtų pasiplaukioti aplink Meilės salą, apie kurią sklando daug įvairių legendų.

Gurmaniškos patirtys

Svarstantiems, ką veikti Druskininkuose, turėtų patikti ir čia organizuojamos gurmaniškos patirtys. Ne tik SPA Druskininkuose populiaru, bet ir kokybiškai bei skaniai pavalgyti. Pavyzdžiui, viena labiausiai lankomų vietų čia yra šakočių muziejus, kur galima patiems ši arčiau susipažinti su šakočių kepimo technologija, išbandyti ją ir netgi paragauti šviežutėlių šakočių. Druskininkuose taip pat organizuojamos įvairios degustacijos, restoranai kviečia lankytojus išbandyti išskirtinius patiekalus ir taip paįvairinti savo viešnagę šiame kurorte.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.