Harmoningas poilsis Nidoje

poilsis nidojeIšgirdus žodį „Poilsis Nidoje“ greičiausiai ne vienam prieš akis iškyla smėlėtų kopų ir jūros vaizdai. Kai saulės spinduliai maloniai šildo kūną ir kai gali leisti dienas nieko negalvodamas. Štai taip atrodo atostogos. O atostogas visada reikia praleisti įsimintinai. Sutinkate?

Tad šiame straipsnyje trumpai aptarsime ką daryti, kad poilsis Nidoje būtų sklandus ir paliktų daug puikių prisiminimų. Jei planuojate vykti į šį nuostabų kraštą turite žinoti keletą dalykų. Aišku Jūs galite elgtis savo nuožiūra, tačiau mūsų rekomendacijos Jums tikrai pravers.

Rezervuokite nakvynės vietą iš anksto.

Pasitaiko tokių poilsiautojų, kurie išgirdę džiugias orų prognozės naujienas, griebia savo maudymosi kostiumėlius, lagaminus ir keliauja prie jūros. Dažnai net nepaisomi kur teks nakvoti. Jei taip elgiatės, galime nudžiuginti kad Jūs toks ne vienas, tačiau juk Nidoje visgi ribotas nakvynės vietų skaičius. Tad, kad nereiktų Jums miegoti po žvaigždėtu dangumi nepatingėkite rezervuoti nakvynės vietą. Patariame kuo ankščiau pasidomėti nuoma Nidoje, nes ta vieta laikinai Jums bus namais. Geriausia rezervaciją atlikti dar ankstyvą pavasarį. Tad ir kainą galėsite suderėti geresnę ir ramiai lauksite savo kelionės. Tuomet poilsis Nidoje bus pilnas malonių įspūdžių.

Planuokite ką veiksite lietingomis dienomis.

Kaip sakoma „Čia Lietuva, čia lietūs lyja“. Juk ne paslaptis, kad Lietuvoje gana dažnai vasaros metu galime sulaukti lietaus. Tad, kad nereiktų tūnoti kambaryje ir laukti kol galėsite išeiti į lauką, planuokite ką galite nuveikti lietingomis dienomis. Ypatingai, jei poilsiaujate Nidoje kartu su vaikais. Nidoje pilna įvairiausių pramogų, galite lankyti muziejus ir kitas įžymias vietas.

Be abejo, vykdami atostogauti nepamirškite pasirūpinti lietui atsparia apranga, netgi guminių batų pora Jums tiks pravers.

Pasirūpinkite apsauga nuo saulės

Lietuviai dažnai būna taip išsiilgę saulės ir jos šilumos, kad neįvertina, jog nuo jos reikia taip pat saugotis. Nepagailėkite pinigų kokybiškam kremui nuo saulės. Ypatingai kruopščiai ištepkite vaikus. Taip pat dėvėkite galvos apdangalus. Dažnai sveikatos specialistai įspėja, kad perkaitimas saulei gali būti pavojingas Jūsų sveikatai ir netgi gyvybei.

Ir pabaigai norime palinkėti, kad pilsis Nidoje būtų kuo įspūdingesnis ir malonesnis.

 

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.