Giluminiai siurbliai – ir buičiai, ir ūkiui

giluminiai siurbliaiSiurblių yra gaminama ne viena ir ne dvi rūšys. Kiekviena jų skirta ir geriau pritaikyta vis kitai vandentiekio sistemai, ir jos parametrams. Kaip žinia, namai ar ūkiai turi privačius šulinius ir gręžinius, iš kurių traukiamas vanduo įvairioms paskirtims. Tarkime, gamyklos, fabrikai turi giluminius gręžinius, kurių dėka vandens atsargos yra praktiškai neribotos, o buitiniam naudojimui skirti privačių namų šuliniai yra seklesni, iš jų vanduo pumpuojamas greičiau ir paprasčiau.

Tad štai giliems gręžiniams skirti yra giluminiai siurbliai. Žinoma, giluminiai siurbliai taip pat tinka ir gyvenamosios paskirties patalpose, ypač tuo atveju, jei šuliniu dalinasi ne vienas namas, o didelis kotedžas arba namų kvartalas.

Kuo giluminiai siurbliai yra pranašesni už kitus ir kada verta rinktis būtent šiuos siurblius? Giluminių siurblių privalumas – tai kad jie gali traukti vandenį net ir iš didelio gylio gręžinių. Jų forma yra siaura, primenanti cilindrą, todėl lengvai tilps net ir į siaurus šulinius. Net jeigu gręžinys yra gana ilgas, šių galingų siurblių dėka vis tiek palaikomas didelis slėgis ir vanduo keliamas taip pat kokybiškai. Giluminiai siurbliai yra kokybiški, ir tarnauja ilgus metus.

Tai iš kokios medžiagos pagaminti giluminiai, vandens siurbliai su hidroforu ir kiti, rodo ir kitus jų pranašumus. Tarkime,  iš nerūdijančio plieno pagaminti siurbliai yra atsparūs aplinkos poveikiui ir abrazyvinėms dalelėms, smėliui. Tokiu siurbliu galima pumpuoti net ir smėlingą vandenį bei vandenį su naftos priemaišomis.

Kaip montuoti tokį siurblį? Plieniniu trosu siurblys yra nuleidžiamas į gręžinį ir taip jame laikosi. Kiekvienoje vandens sistemoje yra pavojus, kad nedirbant siurbliui, iš vamzdyno vanduo sutekės atgal į šulinį, tačiau šiuose siurbliuose įmontuoti atbuliniai vožtuvai, kurie apsaugo nuo to. Tačiau, norėdami užtikrinti, kad to neatsitiktų, iškart įsigykite kokybišką giluminį siurblį. Nors prieš tai minėjome, kad bendrai, giluminiai siurbliai yra kokybiški, priklausomai nuo gamintojo skiriasi ir jų patvarumas. Taigi, labai svarbu išsirinkti tikrai patvarų siurblį, kuris tarnaus ne vienus ir ne du metus. Jeigu nieko nenusimanote apie giluminius siurblius, patarime kreiptis į šios srities specialistus, kurie padės išsiaiškinti kokio siurblio reikia būtent jums.

straipsniai Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.