Geriausios odinės piniginės pasirinkimas

odine piniginė vyruiSakoma, kad piniginė labai puikiai reprezentuoja žmogų. Ne tik jo kuriamą stilių, tačiau ir jo vidinį pasaulį. Vyrai piniginių pasirinkimui skiria dar daugiau dėmesio nei moterys, kadangi vyriškosios lyties atstovai nešioja kur kas mažiau aksesuarų, tad kiekvienas jų – tinkamai parinktas, apgalvotas ir artimas ne tik stiliui, tačiau ir širdžiai.

Odinės pirštinės, žinoma, geriausias pasirinkimas, kadangi jos tvirtos, atrodo elegantiškai, puikiai tinka prie bet kokio kito stiliaus. Greta medžiagos verta atsižvelgi į dar kelis niuansus, kurie padės rasti geriausiai Jūsų poreikius tenkinančią pinigų laikymo vietą.

Jeigu galvojate, kokia gera dovana vyrui patiktų labiausiai – siūlome odines pinigines. Pirmiausia verta susipažinti su jų vidumi, kadangi skiriasi skyrelių skaičius. Kol vieni mėgsta nešioti tik banko kortelę, tuo tarpu kiti neįsivaizduoja savo gyvenimo be smulkių grynųjų pinigų, tad įvertinus šį niuansą reikia rinktis konkretų kiekį skyrelių turinčią piniginę. Taip pat daugiau dėmesio skirkite stilius. Jeigu norite visada “pataikyti į taktą” – tokiu atveju siūlome rinktis klasikinio stiliaus odines pirštines, kurios puikiai tinka prie bet kokių drabužių. Klaidingai galvojama, kad juoda spalva yra labiausiai klasiką reprezentuojantis tonas. Skoningai atrodo ir ruda, bordo bei kiti tamsesni atspalviai.

Taip pat naudinga plačiau pasidomėti gamintojais. Ne tik todėl, kad didelė gamintojo emblema gali būti piniginę puošiantis aksesuaras, tačiau ir dėl tvirtumo. Jeigu vienos odinės piniginės labiau pripažįstamos kaip tvirtas ir ilgai tvarumą išlaikantis daiktas, tai kitos dažnai įvardijamos kaip ne tokios tvirtos. Įvertinkite tai ir rinkitės atsakingai Jums labiausiai tinkamą variantą.

Piniginės forma gali būti vertikali arba horizontali. Bent jau šios dvi formos dominuoja, tačiau šiuo metu galima rasti ir kur kas daugiau variantų: nuo standartinių iki kur kas neįprastesnių. Žinoma, varijuoja ir piniginės užsegimas. Vyriškos piniginės dažniausiai turi užspaustukus, kai tuo tarpu moteriškas dažniausiai būna su užtrauktukais. Viskas remiasi ne tik į stilių, tačiau ir patogumą, tad jeigu ieškote piniginės vyrui – bandykite mąstyti kaip Jūsų vyras.

Tuomet pavyks rasti tinkamiausią.

 

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.