Geriausios apšiltinimo medžiagos būstui: padėsime išsirinkti!

Ar žinojote, kad apšiltinus pastatą sąskaitos už energiją gali sumažėti perpus? Nesvarbu, ar tai namas, sandėlis ar biuro pastatas, kokybiškos apšiltinimo medžiagos ir izoliacija yra labai svarbi norint padidinti šildymo ir vėsinimo veiklos efektyvumą. Prieš nuspręsdami, kuris gaminys jums tinkamiausias, pateikiame dažniausiai naudojamas izoliacines medžiagas, jų šiluminę varžą arba R vertę ir tai, ką jos gali suteikti jūsų projektui.

Stiklo pluoštas. Stiklo pluoštas tai bene labiausiai paplitusios apšiltinimo medžiagos statybų pramonėje. Pagaminta daugiausia iš perdirbto stiklo, jis naudojamas tiek komercinėse, tiek gyvenamosiose rinkose dėl daugybės priežasčių. Efektyviai supindamas smulkias stiklo sruogas į izoliacinę medžiagą, stiklo pluoštas gali sumažinti šilumos perdavimą. Stiklo pluoštas yra puiki ir prieinama nedegi izoliacinė medžiaga, kurios R vertės svyruoja nuo R-2,9 iki R-3,8 colyje.

Celiuliozė. Celiuliozė yra pagaminta iš perdirbto popieriaus gaminių, celiuliozė šiandien yra viena iš geriausių ekologiškų izoliacinių medžiagų pramonėje. Šiame izoliatoriuje beveik nėra deguonies, todėl jis yra galimos gaisro žalos mažinimo čempionas. Celiuliozės R reikšmės svyruoja nuo R-3,1 iki R-3,7.

Mineralinė vata. Tai bene geriausios apšiltinimo medžiagos. Mineralinę vatą galima suskirstyti į dvi izoliacinių medžiagų kategorijas – akmens vatą, pagamintą iš bazalto, ir šlako vatą, pagamintą iš plieno gamyklų šlako. Mineralinė vata yra nedegi ir nereikalauja priedų, kad ji būtų atspari ugniai.

Poliuretano putos. Poliuretano putos yra atsparios ugniai ir yra efektyvi izoliacinė medžiaga. Šiose putose yra tam tikrų dujų, kurios padeda sumažinti ozono sluoksnio pavojų. O jei ieškote puikios garso izoliacijos galimybės, poliuretanas yra puikus pasirinkimas.

Polistirenas. Polistirenas yra skaidri, vandeniui atspari termoplastinė izoliacinė medžiaga. Skirtingai nuo daugelio izoliatorių, polistirenas turi išskirtinai lygų paviršių. Šį izoliacinį gaminį galima pjaustyti į blokus, todėl tai puiki alternatyva sienoms apšiltinti. Kadangi polistirenas yra degus, jį reikės padengti ugniai atsparia chemine medžiaga.

Jei domina geriausios apšiltinimo medžiagos Jūsų būstui, atlikite namų darbus. Neleiskite, kad daugybė galimybių užgožtų bendrą vaizdą. Jei nesate tikri, koks izoliatorius tinka jūsų turtui, kreipkitės į profesionalų statybinių medžiagų tiekėją. Jie ne tik galės nukreipti jus teisinga kryptimi, bet ir suteiks vertingos įžvalgos, užtikrinančios sėkmingą izoliavimo pastangą.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.