Gėlės namuose ir kitose erdvėse

Gėlės – tai kas padeda mūsų namus pagyvinti, suteikia jiems naujos ir šviežios energijos bei pozityvumo. Tačiau gėlės ne tik namuose gali atnešti tokią naudą. Daugelis net nepasvarsto, kad gėlės biure ar darbo erdvėse gali būti be galo naudingos ne tik savo grožiu, bet ir kitomis naudą atnešančiomis savo savybėmis. Tada kokią naudą mums neša gėlės?

Gėlės – natūralus būdas išvalyti orą

Augalai yra tai, kas padeda mums pasirūpinti švariu oru. Todėl gėlės erdvėse, kuriose praleidžiame daug laiko, padeda mums kvėpuoti švariu oru. Jos išvalo orą nuo alergenų, sugeria toksinus, todėl išbūti uždaroje patalpoje mums yra daug lengviau. O ir kvėpuoti švariu oru yra daugiau sveikiau ir geriau mūsų fizinei ir psichologinei savijautai.

Natūralus antidepresantas

Gėlės padeda ne tik pakelti nuotaiką, bet ir kuria pozityvią atmosferą. Be viso to, gėlės padeda mažinti stresą, kuria ramią ir saugią atmosferą, kurioje norisi būti ir ilgiau. Todėl tai padės jūsų darbuotojams ar jums jaustis geriau fiziškai ir emociškai ir būti visada nusiteikus palankiai.

Gėlės produktyvumui skatinti

Švarus oras, pozityvi atmosfera – visa tai padeda didinti produktyvumą. Dėl to gėlės yra naudingos ne tik malonumu į jas žiūrėti, bet ir energija, kurią jos skleidžia ir kuria. Norite paskatinti darbuotojus dirbti labiau ir tuo pačiu maloniau? Gėlės gali būti jūsų problemos sprendimas.

Kaip atrasti tinkamas gėles ofisui?

Dažniausiai ofise niekas nenori apsikrauti papildomais darbais. Todėl gėlės ofise turi būti ilgai išsilaikančios, nereikalaujančios daug priežiūros ir dėmesio. Viena iš paslaugų, kuri gali padėti įgyvendinti gėlių ofise planą, tai yra gėlių prenumerata. Tokiu atveju gėlės jums yra atvežamos periodiškai, jums nereikia rūpintis jų keitimu, o stilių ir dydį išsirenkate patys pritaikę prie savo erdvių interjero. Patogus būdas mėgautis šviežiomis gėlėmis darbe. 

Gėlių studijos, kurios siūlo tokias paslaugas, padės jums visais klausimais. Gėlės bus šviežios kiekvieną kartą, o ir su kiekviena puokšte jūsų interjeras atsinaujins. Tai lengvas ir greitas būdas pagyvinti interjerą ir sukurti pozityvią aplinką darbe be didelių pastangų. 

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.