„EUROkreditas“, „Kreditų centras“ ir „TFbank“ kredito bendrovių palyginimas

paskolos

Finansiniai sunkumai, neplanuotos išlaidos, staiga atsirandantis poreikis įsigyti kasdienei buičiai reikalingą didesnės vertės pirkinį ar pasinaudoti brangesnėmis paslaugomis – visa tai reikalauja operatyvių ir šiuolaikiškų finansinių sprendimų. Neturint pakankamai asmeninių santaupų ar suformuoto nenumatytiems atvejams skirto asmeninio fondo, tenka galvoti apie paskolas.

Tačiau komercinių bankų ir kredito unijų taikomi reikalavimai ir vartotojų mokumo vertinimo tvarka įprastai būna daug griežtesnė, todėl galimybės gauti paskolą atitinkamai gali tapti mažesnės. Dėl šios priežasties kredito bendrovės iki šiol yra daugelio vartotojų pamėgtas pasirinkimas. Tačiau kredito bendrovėse teikiamos paskolos įprastai yra brangesnės – pasižyminčios didesnėmis palūkanomis, didesniais administraciniais mokesčiais ir trumpesniu grąžinimo terminu. Todėl naudinga palyginti bent keletą kredito bendrovių.

„EUROkreditas“

Eurokreditas.lt“ siūlo kreditus be užstato, kurie yra suteikiami 18-70 m. amžiaus Lietuvos Respublikos piliečiams arba nuolatinę teisę gyventi mūsų šalyje turintiems fiziniams asmenims. Asmenys, kurie kreipiasi dėl paskolos, privalo turėti bent 4 mėn. darbo stažą, neturėti pradelstų finansinių įsipareigojimų, o bendra turimų finansinių įsipareigojimų mėnesinė suma negali viršyti 40 proc. gaunamų mėnesinių pajamų.

Šioje kredito bendrovėje galima kreiptis dėl paskolų, kurių vertė yra nuo 100 iki 5000 EUR, laikotarpiui nuo 2 iki 48 mėn. Minimali paskolos metinė palūkanų norma (MPN) „EUROkreditas“ bendrovėje yra 23,73 proc., o maksimali siekia 54,82 proc.

Kredito bendrovė savo klientams, kurie yra gavę kreditą be grąžinimo grafiko, siūlo galimybę pratęsti grąžinimo terminą – tai galima padaryti ir nuotoliniu būdu, naudojantis jų internetiniu tinklalapiu. Prireikus, bendrovėje galima gauti ir paskolų refinansavimo paslaugas, kurių pagalba galima efektyviai sumažinti savo turimų finansinių įsipareigojimų naštą. Pastaruoju atveju refinansuoti galima paskolas, kurių suma svyruoja tarp 500 ir 7000 EUR, laikotarpiui nuo 6 iki 48 mėn.

„Kreditų centras“

Kreditų centras“ bendrovės klientams keliami reikalavimai yra standartiniai – reikia būti jau minėto 18-70 metų amžiaus, gauti oficialias nuolatines pajamas ir turėti mobiliojo telefono numerį, el. pašto adresą ir banko sąskaitą viename iš Lietuvoje veikiančių komercinių bankų. Darbo stažo ir finansinių įsipareigojimų dydžio reikalavimai taip pat yra įprastiniai – numatyti Vartotojų mokumo vertinimo įstatyme.

Kredito bendrovė suteikia paskolas be užstato nuo 100 iki 3000 EUR, o paskolų grąžinimo terminas yra nuo 3 iki 36 mėn. Į šią kredito bendrovę dėl paskolos kreipiantis pirmą kartą, didžiausia įmanoma paskolos suma yra 1000 EUR. Vartotojui pageidaujant, paskolos grąžinimo terminas sumokėjus pratęsimo mokestį gali būti atidėtas iki 30 d.

„Kreditų centras“ yra viena iš tų kredito bendrovių, kuri deklaruoja paskolas suteikianti vos per 15 min. (žinoma, jei paskolos prašančio vartotojo mokumas yra įvertinamas teigiamai). Taip pat bendrovė teikia ir refinansavimo paslaugą paskoloms iki 3000 EUR (iki 3 m. terminui).

„TFbank“

TFbank“ yra ilgą istoriją finansinių paslaugų rinkoje turinti paskolų bendrovė, Švedijoje veikianti nuo pat 1987 m., nors Lietuvoje savo veiklą pradėjo dar visai neseniai. Bendrovėje yra teikiamos vartojamosios paskolos, paskolos automobiliui įsigyti, paskolų refinansavimo paslaugos ir paskolos būsto remontui.

Vartotojas, norintis dėl paskolos kreiptis į „TFbank“, turi būti ne jaunesnis nei 22 m. amžiaus, turėti oficialias nuolatines pajamas, ne trumpesnį kaip 4 mėn. darbo stažą, o jo nuolatinė gyvenamoji vieta privalo būti Lietuvoje. Paskolos gavėjas negali turėti finansinių įsiskolinimų.

Vartojimo paskolų vertė yra nuo 1000 iki 10 000 EUR, 12 – 72 mėn. terminui. Metinė palūkanų norma vartojimo paskoloms yra nuo 4,9 proc. Paskolos automobiliui vertė ir terminas taip pat yra analogiški (paskolos vertės ir termino skaičiai nesiskiria ir paskolų refinansavimo atveju). Tuo tarpu būsto remontui skirtų paskolų vertė yra nuo 2000 iki 10 000 EUR, laikotarpiui nuo 24 iki 72 mėn.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.