Dabar net ir pirmas kreditas nemokamai turi būti imamas atsakingai

pirmas kreditas nemokamaiGreitųjų kreditų bendrovėse siūlomos paskolos įprastai suteikiamos tik tiems, kurie nėra prasiskolinę ir gauna pajamas. Tačiau pajamų gavimas neužtikrina, kad net ir pirmas kreditas nemokamai bus suteiktas kiekvienam. Pajamas gaunantys asmenys neturėtų būti optimistiškai nusiteikę dėl skolinimosi galimybių, nes kiekvienam klientui tos galimybės skaičiuojamos atskirai. Tai reiškia, kad neperėjus kreditingumo vertinimo procedūros, klientas negali gaut jokių paskolų. Kreditingumo vertinimas visada parodo ar asmuo galės sumokėti paskolos įmokas laiku. Tai liečia net ir tuos, kurie gauna nemokamus kreditus. Nemokami kreditai išduodami tik siekiant privilioti naujus klientus, tačiau net ir nemokamos paskolos neretai yra gražinamos itin sunkiai.

Nemokamos paskolos vartotojai turi ieškoti tik tuomet kai žinoma, jog ją grąžinti pavyks laiku. Paprasčiausiai, daugelis klientų nepagalvoja, kad tos trumpalaikės nemokamos paskolos suteikiamos tik neilgam laikui, o paskui tenka mokėti įprastas palūkanas, kurios aišku nėra mažos. Nemokamas paskolas siūlantys kreditoriai įprastai nustato iki trijų mėnesių nemokamos paskolos laikotarpį, o žinant, kad per tokį laiką paskolas galės grąžinti tikrai ne visi, siūloma kredito terminą nustatyti kuo ilgesnį. Ilgesnio kredito termino nustatymas garantuoja ir mažesnes mėnesio įmokas, o tai leistų lengviau grąžinti skolas.

Kiekvienas vartotojas, imantis net ir nemokamą kreditą, iš anksto turi paskaičiuoti savo finansines galimybes, nes blogiausiu atveju galima sulaukti ir skaudžių pasekmių. Viena blogiausių pasekmių – turto netekimas. Jį galima prarasti tuo atveju, kai dėl skolos priteisimo kreipiamasi į teismą. Teismas kredito teikėjui išduoda vykdomąjį raštą, o tas raštas naudojamas išieškant skolas per antstolį. Antstolis gali taikyti ir laikinąsias pasaugos priemones kliento turimam kilnojamam ir nekilnojamam turtui.

Ne vien pirmus kreditus imantys asmenys turėtų atsargiau skaičiuot savo galimybes – kiekviena paskola turi būti imama tik tuomet, jeigu aiškiai matoma, kad nauji įsipareigojimai nepakeis asmens ekonominės padėties. Esant sunkumams itin retai pavyksta susitarti su kredito teikėjais, jog paskolos įmokos būtų sumažinamos ar kažkaip kitaip palengvinamos grąžinimo aplinkybės. Tad, jeigu ketinate imti paskolą, tai būtinai paskaičiuokite ar norimą sumą jums pavyks grąžinti laiku.

straipsniai Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.